Чому категорично не можна реагувати на все, що вас дратує

Чому категорично не можна реагувати на все, що вас дратує

Спокій тільки спокій!

«Я починаю розуміти, що не обов’язково мстити тим, хто заподіяв мені біль.

Я починаю розуміти, що зрілою можна назвати ту людину, яка уникає конфліктів, а не лізе на рожен.

Я починаю розуміти, що звертаючи увагу тільки на негатив, ми втрачаємо дорогоцінну енергію і випускаємо з уваги все те хороше, що з нами відбувається.

Я починаю розуміти, що не можу подобатися всім і кожному, не можу змусити навколишніх ставитися до мене так, як я того хочу. І це нормально.

Я починаю розуміти, що спроби здобути перемогу по всіх фронтах дуже вимотують і забирають багато часу, залишаючи всередині лише порожнечу.

Я більше не хочу з’ясовувати стосунки. Мені не потрібні люди, в присутності яких я відчуваю себе неповноцінною. Мені не потрібні суперечки і фейковий друзі.

Я починаю розуміти ось що: іноді мовчання краще будь-яких пояснень.

Я починаю розуміти, що за великим рахунком, такі ситуації нічого про вас не говорять, але багато говорять про те, хто їх створює.

Я починаю розуміти, що, можливо, всі ці розчарування потрібні, щоб ми навчилися любити себе і захищатися від людей, які намагаються збити нас зі шляху.

Я починаю розуміти: не слід зациклюватися на тому, що відбувається навколо вас, краще зосередитися на тому, що відбувається всередині вас.

Попрацюйте над своїм внутрішнім спокоєм. Усвідомте: щоб жити щасливо і бути в гармонії з собою, потрібно просто перестати реагувати на кожну дрібницю, яка вас турбує ».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!