Чому корисно мріяти перед сном: виконуємо бажання силою думки

Чому корисно мріяти перед сном: виконуємо бажання силою думки

Як правильно мріяти перед сном, щоб бажання виконувалися?
Багато скептиків просто не вірять, що бажання можна виконати за допомогою сили думки. Однак досвід показує, що це можливо. Психологи стверджують, що мріяти корисніше за все перед сном, так як саме в цей час ми розслаблені, а наші думки чисті.

У цей короткий період ми готуємося до сну, а значить, зайвий негатив і непотрібна інформація залишаються за межами нашої свідомості. Тому перш, ніж лягти спати, обов’язково візуалізуйте своє бажання.

Щоб бажання здійснилося, потрібно думати про нього якомога більше. Перед тим як заснути, уявляйте, що вже завтра ви отримаєте те, про що так мрієте, що ви вже близькі до своєї мрії і лише рік, що минає чи день відділяє вас від неї. Нагадаємо, що найважливіше в цьому випадку візуалізація.

У своїй свідомості ви повинні представити, а краще подумки намалювати, свою мрію. Підсвідомо ви повинні доторкнутися до неї, відчути ті емоції, які зазнали б, якби вона втілилася в реальність.

Дуже важливо, щоб атмосфера навколо вас була спокійною і гармонійною, і створити її ви можете самостійно. Для початку залишіться наодинці. Сторонні люди можуть відволікати вас навіть своєю присутністю, а значить, мріяти вам буде складніше.

Також ви можете запалити свічки і включити приємну музику – це допоможе вам налаштуватися на правильний лад. Лягайте так, щоб вам було зручно: зайвий дискомфорт може стати причиною негативних емоцій, через які ви не зможете сконцентруватися на своєму бажанні.

Після того, як ви повністю розслабилися, почніть мріяти. Уявляйте свою мрію не окремими моментами, а створіть в своїй свідомості повну картину того, що хочете отримати. Якщо ви одночасно мрієте про покупку нового автомобіля і подорожі, то уявіть, що ви відправляєтеся в бажану країну вже на новій машині. Навіть подумки ви повинні максимально розгорнуто представити своє бажання, і тоді воно обов’язково здійсниться.

Як ви вже зрозуміли, реалізувати свою мрію можна за допомогою різних способів. Щоб прискорити процес її втілення, можна скористатися ефективними обрядами на виконання бажання.

Мрійте і нехай ваші мрії здійснюються!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!