Чим більше віддаєте жінці, тим більше отримуєте від життя

Чим більше віддаєте жінці, тим більше отримуєте від життя

Якщо чоловік любить свій стан поруч з жінкою, то жінка любить, перш за все, відчувати себе єдиною, необхідною в житті чоловіка. Жінка хоче відчувати, що вона як повітря для вас, як вода в пустелі… Їй важливо відчувати вашу любов.

Прості слова: «я так скучив за тобою, я думав про тебе цілий день, ти найважливіша людина для мене в моєму житті, не знаю, що б я без тебе робив, ти мене надихаєш, з тобою у мене виростають крила, я відчуваю життя поруч з тобою, ти мене наповнюєш такою енергією і силою», – здатні підняти жінці настрій і наповнити її силами і енергією.

 Правильно любити жінку – це перш за все дбати про ЇЇ внутрішній стан, самопочуття і настрій.

Якщо жінка ображена на Вас, зла, то повірте її негативні вібрації будуть створювати ВАШУ реальність. Іноді чоловіки дивуються і чому це справи перестали йти. Озирніться навколо, скількох жінок ви образили?

Успішний чоловік – це перш за все чоловік, який розуміє, як його успіх залежить від дружини, жінки, яка поруч з ним, а значить дружину потрібно берегти від її негативних думок і емоцій. Ваша жінка – це як банк з вашими вкладеннями – чим більше покладете і дасте їй, тим більше отримаєте від життя. Правильно любити – це просто ЛЮБИТИ жінку, намагатися зблизитися з нею душею, пізнати її внутрішній світ.

Жінка хоче відчувати поруч із собою вічно закоханого в неї чоловіка. Іноді чоловік щиро не розуміє, чого не вистачає жінці, ну що їй ще треба – будинок є, гроші начебто є, можна відпочити десь, а вона знову всім незадоволена.

Жінці від чоловіка не вистачає тільки любові. Вона повинна відчувати любов. Чоловік може любити жінку, але важливо, щоб жінка ЦЕ ВІДЧУВАЛА і у кожної є свої пунктики на цей рахунок. Як правило жінки говорять про це, чоловікові потрібно вміти просто уважно слухати. У щасливих сім’ях подружжю цікаво все один про одного, їй цікаво як у нього справи, а йому цікаво, що вона відчуває.

Балуйте свою жінку дрібницями, ставтеся до неї як до маленької дівчинки, не потрібно іноді дорогих подарунків, щоденнм увагм в дрібницях – дорожче за подарунки.
влаштовуйте маленькі сюрпризи, запрошуйте в кіно, в театри, купуючи потай квитки, запрошуйте в кафе на вечерю, обід, в парк погуляти. Не лінуйтеся організовувати дозвілля.
Правильно любити жінку – це бути щедрим.
Щедрим у всьому: в словах, емоціях, подарунках. Скупі, жадібні чоловіки ніколи не досягнуть успіху ні в якій справі, ніколи простір їм не відкриється для їхніх можливостей.

Закон любові – чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте. Гроші – це не просто папірці на які щось можна купити – це енергія.

Чим більше чоловік віддає, щиро, не жалкуючи, не рахуючи подумки кожну копійку, тим більше його буде любити жінка, а з ЖІНОЧОЮ любов’ю приходить до чоловіка і його успіх.

Жінка, яка постійно живе в дефіциті вашої любові, в матеріальній нестачі – це нещаслива жінка, а значить вона буде посилати такі ж вібрації в простір. Жінка набагато сильніше впливає на простір.
Іноді чоловік вважає своїм єдиним обов’язком заробляти гроші і все … не беручи до уваги, що жінці потрібні ще його ТЕПЛО, НІЖНІСТЬ, ТУРБОТА, ЧАС. Будьте щедрими у всьому!

ДЖЕРЕЛО

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!