Два слова, які магічно діють на чоловіка

Два слова, які магічно діють на чоловіка

Якщо чоловік коли-небудь говорив вам, що не готовий до серйозних стосунків, тоді ви знаєте, наскільки це розчаровує.

Вкладати свій час і почуття в хлопця, щоб потім почути про те, що він нічого серйозного не хоче… Після цього можна проклясти взагалі весь чоловічий рід. Але перед цим спробуйте наступні два чарівних слова.

По-перше, хочу сказати, що вам звичайно захочеться посперечатися з ним і пояснити, що його причини, чому він не готовий, дурні.

Але не варто цього робити. Інакше ви будете схоже на його маму, кажучи і пояснюючи йому щось. А чоловіків не заводять власні мами.

Замість цього ось, що потрібно зробити. Коли ви чуєте якесь його дурне виправдання або відмовку, скажіть чарівні слова: «Я розумію».

І більше нічого не говоріть. Витримайте паузу, і потім він сам почне знаходити ще більше тривіальні причини, які ще більше спонукають почати суперечку.

Але знову-таки, замість суперечок і зайвих слів, просто скажіть: «Я розумію».

Це приведе його до єдиного простого висновку: «Вона розуміє мене».

Я не кажу, що ви повинні погоджуватися з ним. Я кажу, що кожен має право бути, відчувати і думати так, як він відчуває і думає.

І хоча ви можете не погоджуватися з ним, кажучи «Я розумію», ви визнаєте його право на таке рішення.

На цьому етапі він сам може запропонувати вам компроміс. Наприклад: «Але ми можемо продовжити зустрічатися і подивитися, як все складеться». Тоді ви говорите: «Я ціную, що ти все ще хочеш зустрічатися зі мною, але мене це не влаштовує. Я люблю тебе, але не більше, ніж себе ».

Він може піти, не знаючи, що сказати. І це не проблема, тому що чоловіки закохуються тоді, коли вони НЕ поруч з вами.

Потрібно встояти перед спокусою зателефонувати йому або написати і дозволити прийти до вас.
Якщо у вас вистачить терпіння почекати, поки він сам зателефонує або напише, тоді коли він це зробить, то вже буде готовий до серйозних стосунків з вами – він уже сам до цього прийде.

А якщо ні, то це не ваш чоловік!

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!