Дисципліна понад усе!

Дисципліна понад усе!

Ви напевно вже зрозуміли про що піде мова! Хоч і теоретично, але всі ми знаємо, що дисципліна повинна бути і на роботі, і в університеті, і в школі. А про сімейну дисципліну щось чули? Так ось, що таке сімейна дисципліна – про це і поговоримо докладніше.

Сімейні стосунки безпосередньо впливають на розвиток в малюка особистісних і соціальних орієнтирах. Малюк повинен з дитинства бути привчений до елементарних і простих правил поведінки в суспільстві. Ви ж знаєте, що відразу, будинок побудувати неможливо. Поступово, по цеглинці в процесі розвитку малюка варто ставити всі складові, які в подальшому стануть міцними стінами і витримають всі перешкоди.

Як подружитися з дисципліною? 

  • Спробуйте сформувати режим дня . Графік тижня не повинен мінятися кожен день в залежності від вашого або дитини настрою. У великій мірі це стосується малюків. Діти – консерватори, якщо вони звикли щодня гуляти по два рази – значить, саме так з ними треба гуляти. Якщо малюк на вечерю звик їсти вівсяну кашу, постарайтеся не змінювати дитячий раціон. Смакові пріоритети малюка в даній ситуації йому тільки на користь. Звикнувши з дитинства до графіка і порядку, вам в майбутньому не складе труднощів привчити малюка до дисципліни.
  • Батьки повинні  ознайомити малюка з правилами поведінки в магазинах, лікарнях . Зрозуміло, мова йде не про однорічних малюків, яким в їхньому віці все дозволено. Якщо ви прийшли в дитячий магазин іграшок, і ваш малюк, побачив красиву іграшку, влаштовує вам справжню істерику, висновок один – дитина не привчена до дисципліни. Звичайно, малюк – не безсловесна істота, яка має покірно слухатися. Завдання дорослих – відшукати золоту середину.
  • Організуйте дисципліну в побуті . Навчіть малюка два рази в день чистити зуби, допомагати в прибиранні будинку, розсаджувати іграшки по місцях, акуратно прибирати власні речі. Починати варто з найпростіших прохань, виконувати які дитині не складе ніяких труднощів.
  • Вся сім’я повинна привчати дитину до дисципліни . Інакше будуть виникати випадки, коли малюк намагається виконати ваше прохання, а дідусь йому допомагає, захистивши від дій побутового характеру. Зрозуміло, він це робить з хороших спонукань, але так виростають справжні улюбленці.
  • Для свого малюка ви повинні стати еталоном сили духу, вихованості та чистоти . Якщо взялися за дитяче виховання, то будьте схожі на вихователя. Навчіть малюка перед їжею мити руки, і самі про це не забувайте. Ну а щоб тримати порядок і чистоту в будинку, треба спочатку його створити.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!