Гороскоп гидот: яку підлість можна очікувати від знаків Зодіаку

Кожен з нас мріє жити в ідеальному світі, де немає ворожнечі, ненависті і зради. На жаль, але це неможливо, а тому не варто дивуватися, що поруч з нами в будь-який момент може з’явитися людина, здатна на підлість.

Причини для негативного ставлення можуть бути самими різними, а тому краще, що ми можемо зробити для власної безпеки, це знати, якого підступу і гидот можна очікувати від конкретної людини. Найкраще про це розповість професійний астролог.

Овен

У момент найвищого роздратування Овен не відповідає за свої дії. Це перше, і найважливіше, що потрібно знати про представників даного знаку. Овна не можна назвати підлою людиною. Він чесний, добродушний і досить взаємний. Але на грубість завжди відповідає грубістю, причому, повертає своїм кривдникам в триразовому розмірі.

Овен надзвичайно імпульсивна людина, яка спочатку робить, потім думає. Даний факт підтверджується і статистикою, згідно з якою Овни частіше за інших стають винуватцями вбивства в стані афекту.

Телець

Телець – це вовк в овечій шкурі! Під маскою спокійної і врівноваженої людину ховається мстива особистість, яка не заспокоїться, поки не поверне борг кривдникові. Однак найболючішим питанням в житті Тельця, є питання грошей і матеріального достатку. Чужі успіхи, підвищення по службі і виграші в лотерею ця людина переживає важко.

До навколишніх, які багатші і успішніші за нього, підопічний Венери відчуває заздрість і в будь-який момент здатний підставити підніжку, просто з почуття заздрості.

Близнюки

Наскільки небезпечними можуть бути Близнюки, знають лише люди, яким доводилося близько взаємодіяти з підопічними Меркурія. Справа в тому, що Близнюки – неймовірні лицеміри, які завжди і скрізь шукають вигоду.

Навіть близько спілкуючись з вами і називаючи вас своїм другом, ці люди не упустять шанс збагатитися за ваш рахунок. Підбурювання, маніпуляції, плітки, підроблення – Близнюк піде на все, щоб добитися свого і прибрати зі шляху людини, яка заважає.

Рак

Якщо говорити про небезпеку, яку варто очікувати від Рака, то цю людину можна назвати самим добрим і простодушним представником зодіакальною плеяди. Він живе «без каменя за пазухою», не заздрить чужому багатству і вміє прощати людей, які зробили йому боляче.

Єдиний мінус, Рак – дуже депресивний і песимістичний знак. Тривале спілкування з ним здатне ввергнути в депресію самого явного оптиміста і веселуна. Своїм ниттям, своїми страхами і сумнівами ця людина доводить оточуючих до сказу.

Лев

Самолюбний і егоїстичний Лев вважає себе найбільш гідним представником людського племені, і дуже дратується, коли виявляється, що це не так. Зачепивши самолюбство Лева можна очікувати найгіршого, адже ця людина дуже болісно переживає свої невдачі, особливо якщо вони стали надбанням громадськості.

У Лева багато зв’язків, адже, як правило, це досить впливова людина, а значить, він докладе всіх зусиль і витратить будь-які гроші, щоб розтоптати і знищити свого ворога. Лев зробить це на публіку, адже тільки так він заспокоїть власне самолюбство.

Діва

Особистості знаку Діва – дріб’язкові, жадібні і жахливо педантичні. Вони обожнюють порядок, а всіх, хто створює хаос, Діви тут же записують в свої вороги. На вигляд це доброзичливі і навіть турботливі створіння, які кожному готові допомогти і дати слушну пораду. Але життя показує, що підопічні Меркурія – вправні інтригани, які заради досягнення своєї мети переступлять через будь-яку людину.

Більш того, ніхто не здогадається, що підлість в їхнє життя прийшла з боку Діви. Ці люди дуже обережні і виверткі.

Терези

Терези мріють про гармонію, але щоб домогтися бажаного, потрібно володіти рішучістю, якої у цих особистостей немає. Вони переводять оточуючих постійними сумнівами, в будь-якій ситуації намагаються сховатися за чужу спину, і перекласти відповідальність на інших людей.

До того ж більшість Терезів абсолютно не бажає працювати, а тому, щоб забезпечити собі життя, представники даного знаку готові на будь-яке шахрайство. Навіть якщо в результаті їх дій постраждає знайома людина, Ваги підуть на це, адже мета виправдовує засоби.

Скорпіон

Скорпіон не знає півзаходів. З цією людиною можна або дружити, але тільки близько, всерйоз і надовго, або ворогувати. Всі інші для нього лише засіб для досягнення цілей, а значить, нічого не значущі люди. Маючи здатність впливати на людей, підопічний Марса може створити будь-яку капость чужими руками. А ось зі своїми ворогами Скорпіон розправляється самостійно.

Володіючи неймовірною мстивістю, представник даного знака буде роками виношувати план помсти, але обов’язково здійснить його, чого б це не коштувало. У цьому весь Скорпіон.

Козеріг

На багатьох людей Козеріг справляє гнітюче враження. Це досить владна людина, яка нікому не довіряє і вважає свою думку єдино вірною. Козеріг розважливий і підступний, а значить, якщо з вашою допомогою він може досягти своєї мети, ви обов’язково станете розмінною монетою в його грі.

По суті це справжній енергетичний вампір, який піймав свою «жертву», не відпустить її, поки не висмокче всю енергію. І домовитися полюбовно з бездушним Козерогом вам точно не вдасться!

Водолій

Водолію нічого не потрібно від оточуючих людей, а тому навмисно він не стане завдавати нікому шкоди. Інша справа люди, які втручаються в життя підопічного Урана і намагаються диктувати йому свої умови. Водолій не терпить тих, хто намагається обмежувати його свободу і заганяти його в рамки.

З такими особистостями він бореться злісно і нещадно. І ще. Водолій не та людина, яка буде зберігати вірність. Навіть якщо вчора він клявся вам у коханні, завтра може зрадити, не відчуваючи при цьому і краплі сорому.

Риби

Здебільшого Риби – виражені альтруїсти, які бажають усім добра і намагаються кожному прийти на допомогу. Від них не варто чекати підлості, однак якщо ви станете нехтувати цими людьми і їх добрим ставленням, підопічні Нептуна смертельно образяться на вас.

Ці особистості не стануть розробляти план помсти, але якщо підвернеться випадок відігратися за свою образу, Риби цього не пропустять. В іншому ж представники цього знака частіше страждають від непристойних вчинків оточуючих, ніж самі завдають їм шкоди.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!