Коли одного разу ви зустрінете людину, яка полюбить вас, ви зустрінете … Самого себе …

Коли одного разу ви зустрінете людину, яка полюбить вас, ви зустрінете … Самого себе …

Коли одного разу ви зустрінете людину, яка полюбить вас, ви зустрінете … самого Себе … Того Себе, якого колись, давним-давно ви сховали від усіх, і в першу чергу, від себе самого.

Ви зустрінете того Себе, якого ви майже вже не пам’ятаєте … і навіть на старих дитячих фотографіях … вже … не впізнаєте … І серед ваших знайомих вже немає людей, які пам’ятають Вас … На початку ваших зустрічей ви побачите лише якісь невловимо знайомі іскри, які раптом мигнули в його очах, щось невловимо знайоме почудится вам в його інтонаціях, в його усмішці.

У ці моменти ви можете розгубитися, тому що щось починає спливати з пам’яті, але поки ви не розумієте, що саме. Щось забуте … невловимо знайоме … щось … Недовірливе впізнавання скоро розбудить вашу тугу, до якої ви так звикли за ці роки, що навіть майже перестали її помічати … Воно розбудить це незрозуміле і нічим не з’ясовне почуття ностальгії, що живе в глибині … незрозуміле, тому що немає причин для такого смутку.

Все ж добре, все як у всіх і навіть краще … Але ось живе ж воно всередині. І одного разу ця туга раптом вибухне і, розтрощивши всі ваші переконання і опору, прорветься у вашу свідомість, заповнить його цілком, витіснить звідти все і оглушити вас вимогою «повернути» … повернути щось … щось, дане вам – по праву народження. І тоді приголомшений, втрачений і роздавлений силою цієї вимоги ви … згадаєте … про кого ця туга. І з цієї миті ви вже не зможете забути …. не зможете заглушити цей голос …

Ви не зможете йому чинити опір, тому що в вас прокинеться Любов.

Вся справа в тому, що ви зустрінете людину, яка любитиме вас такою, якою Ви є, і одночасно пред’явить до вас найвищу вимогу – вимогу бути Собою.

Ви зустрінете людину, яка любитиме вас сильніше, ніж ви любите самі себе …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!