Коли жінка поводиться як жінка, чоловік змушений вести себе як чоловік!

Коли жінка поводиться як жінка, чоловік змушений вести себе як чоловік!

«Сила жінки в її слабкості» – так кажуть, і це близько до істини … якщо правильно зрозуміти ці слова. Якщо жінка хоче зберегти свої стосунки з чоловіком, вона повинна вміти вчасно відступити на другий план і зайняти позицію «слабкої». Тільки навчившись поступатися своєму чоловікові, жінка може бути по-справжньому щаслива.

І справа, за великим рахунком, не в поступку як такому, а в тому, що для неї це єдиний спосіб перемогти свою гординю і разом вирішити всі проблеми, які нею породжуються. Без цього у жінки ніколи не буде ні нормальних відносин, ні спокою на душі.

Навчіться говорити своєму чоловікові «так, милий». Це анітрохи не применшує вашої гідності і вашої самостійної цінності. Все, що вам потрібно – навчитися миритися з чоловічим вибором і довіряти йому.
Якщо цього не зробити, якщо ви дозволите собі взяти верх над чоловіком – а в цьому ви сильні! – ви спиляєте сук, на якому сидите.\

Так, чоловік повинен бути сильним і повинен сам вміти поставити жінку на місце, але такі чоловіки не падають з неба і зазвичай поруч з ними місце порожнім не буває. За всяким сильним чоловіком стоїть сильна жінка, яка зуміла бути для нього слабкою і тим самим змусила сильним бути його.

Ось в чому головна мудрість жінки – свого чоловіка потрібно виростити. Показати йому, що він сильний, і навчити його цією силою користуватися. Не буває слабких чоловіків, є тільки ті, хто забув про свою чоловічу сутність. І саме жінка може цю сутність в чоловікові пробудити.

Якого б високої думки про себе ви не були, поруч з вами не буде дорослого чоловіка до тих пір, поки ви не вчитеся бути жінками – м’якими, гнучкими, сильними і мудрими. А потім озирнетеся, і треба ж: поруч з вами чоловік, про якого ви і не мріяли.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!