Любіть себе так, щоб вам не доводилося залежати від любові іншої людини

Любіть себе так, щоб вам не доводилося залежати від любові іншої людини

Найлегше шукати схвалення у інших, тому що чужа підтримка дозволяє виправдати дії і рішення, навіть якщо ми самі вважаємо їх неправильними.

Любити себе – це складне завдання, але ви здатні ставитися до себе з любов’ю навіть у ті дні, коли хочеться розбити кожне дзеркало в будинку. Ви здатні ставитися до себе з любов’ю навіть у ті дні, коли хочеться заїсти і запити печаль або взагалі зробити що-небудь таке, про що потім будете сильно шкодувати.

Ви здатні любити себе, тому що заслуговуєте своєї любові – ви заслуговуєте любові, яку даруєте іншим людям.

Вам дозволено бути тими, ким ви є, і ніхто (навіть ви самі) не повинен змушувати вас відчувати себе не в своїй тарілці. Ви маєте повне право не соромитися себе.

Любов до себе – це не завжди легко. Навіть для тих, у кого, як здається, з обличчя не сходить щаслива посмішка. Адже всі ми час від часу сумуємо, всі ми часом відчуваємо себе невдахами і відчуваємо себе незатишно у власному тілі.

Любов до себе – це виклик, але це та річ, за яку варто боротися.

Любіть себе настільки сильно, щоб вам не довелося шукати любові у відносинах з токсичними людьми. Любіть себе настільки сильно, щоб вам не довелося повертатися в невдалі стосунки і опинятися в тих ситуаціях, які змушують вас відчувати біль.

Найлегше шукати схвалення у інших, тому що чужа підтримка дозволяє виправдати дії і рішення, навіть якщо ми самі вважаємо їх неправильними.

Ви та людина, яка знає себе краще за всіх, і важливо використовувати свій час, щоб пізнати себе ще краще. Вам необхідно розкрити і вивчити всі ті частини своєї особистості, які лякають, щоб побороти страх і прийняти їх. Не тікайте від себе, тому що навіть самі «некрасиві» сторони є частиною того, що робить вас тими, хто ви є.

Зрозумійте, що ніхто не досконалий і у всіх є слабкі місця. Зрозумійте, що вам цілком достатньо тієї любові, яка є у вашому серці. Зрозумійте, що любов до себе – це не егоїзм, а необхідність. Зрозумійте, що ви заслуговуєте любові, особливо своєї власної.

Вам цілком достатньо того, ким ви є. Тому любіть себе так, як ви цього заслуговуєте.

Ви здатні давати самі собі ту любов, яку намагаєтеся знайти ззовні.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!