Соціологи давно встановили, що ми схильні упереджено ставитися до тих, хто плаче під час перегляду фільмів. Наша тенденція – визначати людей, які дозволяють собі плакати, як емоційно слабких особистостей. Погодьтеся, що досить несподівано дізнатися, що прояв подібних емоцій під час перегляду фільму насправді є ознакою сильної ментальності!

І вміння відгородитися від усталених стереотипів допоможе вам тверезо оцінювати і розуміти оточуючих, наділяючи вас здатністю легко налагоджувати контакт з ними.

Чому плач під час фільму означає, що ви ментально сильні? Тому що сльози говорять про те, що у вас є схильність до прояву емпатії.

Емпатія – це навичка, який дозволяє вам зрозуміти, що відчуває інша людина, за допомогою проекції цих емоцій на себе самого. Ви робите висновки, аналізуючи її ситуацію і поведінку. Наприклад, персонаж Діанна Трой з телесеріалу «Зоряний шлях: наступне покоління» – це ідеальне втілення людини, яка не тільки симпатична, але і вміє виявляти емпатію до оточуючих.

Плач під час перегляду фільму означає, що ви володієте здатністю переносити емоційний стан, який відчуває інша людина, на себе, виходячи з їх ситуації і виразу обличчя. Хоч ви і розумієте, що ця біль належить комусь іншому, наприклад, актору, ви знаєте, що могло б значити це для вас. Це може бути: поранення, скорбота, туга чи радість. Те ж саме ви відчуєте самі, якщо маєте почуттям емпатії.

Люди з таким характером повинні бути ментально сильні, тому що подібний емоційний виплеск може з легкістю виснажувати фізичну енергію . Цей фактор є важливим соціальним досвідом, який часто не береться до уваги або просто недооцінюється. Схильність і вміння до співпереживання допоможуть вам досягти успіху в освіті, кар’єрі і відносинах.

Плач під час перегляду фільму пов’язаний з емоційним розвитком, екстраверсію і самооцінкою

Дослідники, які вивчають дану поведінку під час перегляду фільмів, виявили, що з цим були пов’язані деякі риси характеру: емпатія, екстраверсія, жіночність, самооцінка і попередні рівні стресу. Жінки, які плакали під час фільму, з більшою ймовірністю повідомляли безпосередньо дослідникам, що їм сумно.

Чоловіки діяли трохи по-іншому: якщо фільм викликав у них сльози, то вони ніяк не спостерігали свій емоційний зв’язок з кінострічкою.

Ментально сильні люди вважаються здатними взяти на себе провідну роль в соціальній взаємодії, що трохи суперечить образу персонажа, який викликав смуток . Проте, екстраверти здивували своєю реакцією на експеримент. Дослідники виявили, що їх риси характеру були пов’язані з плачем під час перегляду фільмів нарівні з силою его або рівнем самооцінки, що є явним проявом сильної ментальності.

Ви можете сказати, що люди, які плачуть під час фільмів, мають перевагу перед іншими. Подача емоційних сигналів, заснованих на тоні, міміці, мові тіла, мікро-виразах і вашому інстинкті, допомагає вам ідентифікувати, з яким типажем ви проводите час або збираєтеся спілкуватися. Це та інформація, за яку фахівці з маркетингу вбили б, тому що вона допомогла б їм дізнатися реакцію публіки на свій продукт.

Плач під час фільмів – це частина досвіду, з яким стикаються люди з-за повного занурення. В іншому дослідженні вчені розглядали ілюзію наявності двох тіл одночасно під час перегляду фільму. Вони стверджують, що, хоч ми знаємо, що фільм не реальний, більш проникливі люди можуть усвідомити, що знаходяться по обидва боки кінострічки.

Цей конфлікт між присутністю тут на дивані і на місці актора може викликати у глядачів відчуття «запаморочення і нудоти, що є тривожним, але, певною мірою, приємним відчуттям. І воно значно посилюється в засобах масової інформації за рахунок 3D-фільмів і віртуальної реальності ».

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!