Людину з позитивною енергією легко розпізнати: в її присутності стає краще …

Людину з позитивною енергією легко розпізнати: в її присутності стає краще …

Людину з позитивною енергією легко розпізнати: в її присутності стає краще. І морально краще, і фізично. Причому ця людина може мовчки сидіти і журнал читати. Або говорити на сторонні теми. Або анекдоти і байки розповідати. Або на роялі грати. Або танцювати незграбно …

Не має значення те, що вона робить. Просто всім стає краще, і все. Піднімається градус настрою і хочеться жити.

Люди з позитивною енергією можуть і не знати про таку свою здатність.

Кажуть, що енергія не має ні «плюса», ні «мінуса»; може, так і є. Але в одній людині енергія перетворюється в токсичну радіацію, в отруйний газ. А в іншій – в нектар і в еліксир життя. Все залежить від самої людини. Від його душі і ставлення до людей. Не обов’язково вона повинна бути святою чи зразком чесноти. Просто душа у неї добра; є любов до людей і милосердя.

Вона може і сама бути не надто здоровою, міцною, молодою. Але енергія життя перетворюється в ній в цілющі ліки для інших. Вона сам стає ліками і порятунком.

У присутності позитивно заряджених людей рослини оживають, тварини одужують, а люди – зцілюються. Малопомітний прилив сил і легка усмішка, які з’являються в присутності такої людини, – це початок зцілення.

І відволікання від проблеми відбувається; увага з хвороби перемикається на цю людину, а потім з’являються «хороші думки»; вони витісняють погані.

Так впливають на інших люди з позитивною енергією. Непогано б і їм надати підтримку і проявити симпатію, щоб віддячити за отримані сили!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!