Може, прямо зараз ви саме там, де і повинні бути!

Може, прямо зараз ви саме там, де і повинні бути!

Відбувається тільки те, що має відбуватися. Все починається вчасно. І закінчується теж.
Ви не зобов’язані завжди стояти незламною скелею на шляху будь-якого урагану. Ви ж людина. Можете помилитися, можете все зіпсувати. Головне, не звинувачуйте себе занадто довго. Все буде добре.

Ви можете віддихатися і все обміркувати. Ви можете не розбиратися у своєму житті. Можете бути «позаду», тому що незалежно від того, чого ви досягли, у вас все одно все в порядку.

Те, де ви знаходитеся, – це те, де вам потрібно бути прямо зараз.
Кар’єра вас не визначає, так само як не визначають ні оцінки оточуючих, ні тривога, яка вас мучить. Вас не визначає ні ваші відносини, ні ваші слова, ні ваша зовнішність.

Вас визначає те, як ви проявляєте свою любов. Вас визначає те, як використовуєте здатність, щоб надавати допомогу оточуючим. Навіть якщо ви говорите, що не знаєте, яка ваша мета, вона у вас є. Візьміть хоча б своє серце. Візьміть хоча б своє вміння любити. Візьміть хоча б уміння допомагати іншим людям. Ви можете більше, ніж думаєте.

Ця планета потребує любові більше всього на світі. Любов – це доброта. Любов – це довіра. Любов – це терпіння. Любов – це коли ви прокидаєтеся вранці і робите все, що в ваших силах. Любов – це і є ви.
Все у повному порядку. І навіть коли здається, що ніщо не має сенсу, варто продовжувати йти, залишатися відкритим. Біль – частина життя, просто не будьте до себе занадто суворими.

Ви в безпеці. Ви не є тягарем. Вас люблять, незважаючи ні на що. Довіряйте собі і тому, що ви робите.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!