Носіть діток на руках!

Носіть діток на руках!

Свою першу дитину я носила на руках 1,5 року. Було дуже тяжко, він ріс примхливим хлопчиком, рятували тільки руки. Ми з ним все робили разом – готували їсти, прибиралися, поливали квіти. І всі свої дії я йому завжди пояснювала. Не сперечаюся, було важко, багато чого не встигала. Але допомагав чоловік і бабусі з дідусями. Багато говорили, даремно ти до рук привчаєш, потім не злізе.

І сліз адже! Зараз багато подруг дивуються, як це він у тебе проходить величезні відстані, не пхикає,не проситься на руки. Хоча їхні дітки не росли “ручними”, в 3 роки заявляють, “мама, хочу на ручки!” Просто їх колись не доносили.

Вважала, що другу дитину на руках носити не буду, але надовго мене не вистачило слухати, як дитина плаче в своєму ліжечку по півгодини ридма. Спимо ми з нею разом, до того ж не треба діставати її з ліжечка, щоб погодувати. Я знаю, що вона підросте і буде спати окремо в своїй кімнаті, в своєму ліжку. Зате я з почуттям виконання боргу потім буду думати, що я не спотворила свого часу її подання про довіру і чуйності.

Думаю, цей тілесний контакт дуже важливий для становлення психіки дитини і поглядів на навколишній світ. Якщо дитина отримує негайний відгук на будь-яке подразнення, то росте чуйною і доброю дитиною. Мій старший дуже ласкавий хлопчик, у нас з ним дуже близький контакт. Він добрий і не егоїстичний. Після 3 років він став цілком самостійною дитиною.

Так що, дорогі матусі, подумайте, а чи варто мучити ваше чадо, не брати його на руки, не заспокоювати, посилаючись “покричить-заспокоїться” ?! Адже це час єднання з дитиною, який більше ніколи не повернеш!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!