Особливості виховання дітей різних знаків зодіаку

Овен
Чи можна знайти більш активну і непосидючу дитину. Щоб він не занудьгував і зміг використати свою енергію з користю, займіть його цікавими і корисними заняттями. Наприклад, запишіть на теніс, дзюдо чи футбол, відправте на танці, придумайте для нього захоплюючі ігри та вікторини – важливо прислухатися до інтересів дитини і підібрати заняття, які припадуть йому до душі. Не забувайте хвалити свою дитину за успіхи – це його неймовірно надихне. Якщо хочете насварити або зробити зауваження, то постарайтеся спокійно пояснити йому, чому його поведінка вас так засмутила і чому. Необгрунтоване покарання може сильно образити дитину.
Телець
Тельці з дитинства намагаються показати, що вони досить дорослі і самостійні. Тому дітям-Тельцям дуже подобається, коли з ними говорять на рівних, обговорюють найрізноманітніші теми і детально все пояснюють. Діти цього знаку дуже старанні, акуратні і терплячі, однак часом бувають впертими і замкнутими. Щоб дістати дитину з «шкаралупи», влаштовуйте пікніки або міні-подорожі на вихідних, вирушайте в парки атракціонів і на дитячі розважальні майданчики.
Близнюки
Діти-Близнюки дуже допитливі і товариські. Будьте готові відповідати на їх незліченні питання на самі різні теми і дозволяйте їм частіше спілкуватися з друзями. Якщо дитина хоче обговорити з вами новий мультфільм, який він недавно подивився, чи розповісти про те, що цікавого він дізнався за день, відкладіть свої справи і поспілкуйтеся з дитиною. Він оцінить те, що ви до нього уважні і що вам цікаво все, що з ним пов’язано. Проблеми при вихованні дитини-Близнюка можуть виникнути через його неуважність і непосидючість. Подумайте про те, як ви можете навчити дитину бути більш дисциплінованим і сконцентрованим.
Рак
З дитиною-Раком варто бути особливо дбайливим і ніжним, приділяти йому багато уваги і часу. Ранимі і чутливі за своєю природою, діти-Раки дуже гостро переживають будь-які конфлікти: будь то з однолітками або з батьками. Більш того, діти-Раки дуже болісно реагують на сварки батьків, тому намагайтеся залагоджувати конфлікти не в їх присутності. Щоб у дитини не розвивалися комплекси, не забувайте відзначати його досягнення і час від часу нагадувати йому про його достоїнства і сильні сторони.
Лев
Діти-Леви здатні зачарувати будь-кого. Вони доброзичливі, уважні, тямущі і усміхнені. Все, що від вас вимагається, – заохочувати ці якості в дитині і не забувати відзначати його досягнення. Щоб дитина змогла використати весь свій потенціал, підберіть для нього позакласні заняття, які розвинуть його творчі здібності. Як щодо уроків акторської майстерності, малювання, музики або вивчення нової мови?
Діва
Діти, що народилися під цим знаком, найчастіше дуже допитливі, терплячі і дисципліновані. Здавалося б, про що ще можна мріяти? Однак не все так гладко, як здається. Дитина-Діва може бути потайною і замкнутою. Вам важливо завоювати його безумовну довіру, щоб він ділився з вами своїми проблемами і переживаннями. Не забувайте говорити дитині про те, що ви пишаєтеся ним, незважаючи ні на що, і любите його таким, яким він є.
Терези
Життєрадісні діти-Терези мають потребу в постійній емоційній зарядці. Намагайтеся не лаяти дитину через дрібниці і менше говорити з ним в строгому тоні. Ваша дитина краще відреагує на зауваження, якщо ви зробите його делікатно і в доброзичливому ключі, пояснивши свою позицію і обов’язково поцікавившись думкою дитини. Найчастіше вирушайте зі своєю дитиною в подорожі, музеї, на різні майстер-класи і прогулянки по місту – нові емоції, досвід і враження надихнуть вашу дитину і не дадуть йому нудьгувати.
Скорпіон
Дітей-Скорпіонів відрізняє бажання бути кращими у всьому і всюди, цілеспрямованість, винахідливість і рішучість. Вам слід завоювати довіру своєї дитини, щоб він поважав вас і ділився з вами своїми думками. Для цього будьте з ним чесними, уважними і не дозволяйте собі грубості по відношенню до дитини. Розмова на підвищених тонах і надто суворе зауваження дитина може розцінити як загрозу, образитися і замкнутися в собі. Тим не менш, не варто закривати очі на погану поведінку дитини – намагайтеся спокійно пояснити йому, чому його поведінка вас засмутила.
Стрілець
Стрільці з дитинства викликають прихильність до себе своєю щирістю і доброзичливістю. Намагайтеся підтримувати в дитині позитивний настрій і любов до життя, часто подорожуйте з ним і влаштовуйте для нього приємні сюрпризи (щоб потрапити в точку, стежте за тим, чим цікавиться ваша дитина і про що мріє). Діти-Стрільці болісно переживають будь-яку критику, тому намагайтеся бути делікатними і грамотно вказувати дитині на його промахи, щоб не розвинути в ньому комплекси. І що важливо – не заганяйте дитину в рамки і намагайтеся не обмежувати його свободу. Стрільці люблять відчувати себе вільними і самостійними – це розвиває в них відповідальність і дозволяє використовувати всі свої можливості.
Козеріг

Ви можете пишатися завзятістю і зосередженістю вашої дитини. Діти-Козероги найчастіше дуже допитливі, терплячі і відповідальні. Вам лише потрібно допомагати дитині вивчати нове і справлятися з виникаючими труднощами – наприклад, під час навчання або в стосунках з друзями. Навчіть його не брати все близько до серця і ставитися до критики спокійно, при цьому не забувайте час від часу хвалити дитину за його досягнення.
Водолій
Найчастіше діти-Водолії дуже активні і неслухняні: люблять все робити по-своєму і ставлять під сумнів будь-які правила. Пригнічувати їх волелюбний характер не варто: заохочуйте творчий розум і нестандартне мислення своєї дитини (наприклад, запишіть його на дитячі майстер-класи). Також не варто обмежувати спілкування дитини з друзями – товариським Водоліям потрібна компанія, інакше вони будуть відчувати себе самотніми.
Риби
Діти-Риби часто дуже мрійливі. Через це вони можуть бути неуважними і розсіяними. Не варто лаяти або критикувати дитину за це – допоможіть йому стати більш зосередженим. Можливо, гарне рішення – найняти репетитора. Важливо також допомогти дитині використовувати свою безмежну фантазію з користю – тут можуть виявитися до речі заняття малюванням, музикою і різні творчі майстер-класи.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!