Порада, яка змінила моє життя …

Я дуже гаряча. Дуже. Не жінка, а автомат Калашникова, який може розстріляти словами в фарш. Я не вміла чекати. Не вміла терпіти. У напружена ситуаціях мені не вдавалося заспокоїтися, видихнути, дати собі час обміркувати те, що відбувається.

Мене несло від слова «завжди». У пориві емоцій я розривала багаторічні зв’язки. Зачищала телефонну книгу. Блокувала неугодних. Збирала валізи і йшла швидким кроком, не озираючись. Жодного разу не озирнулася.

Але одного разу мені дали безцінну пораду. Поада, яка змінила моє життя.

«Перемагає той, хто вміє чекати», – сказав мені один з найважливіших чоловіків в моєму житті. І я стала вчитися чекати.

Зусиллям волі я, замість того, щоб нестися на трійці емоцій, гальмувала себе, змушуючи чекати. Чого чекати? Да нічого. Чекати, що пройде час. Той час, в який можуть бути сказані найбільш злі, найбільш руйнівні слова. Чекати, коли згасне запал емоцій, і можна буде розмовляти, не захлинаючись від люті.

Не накручувати себе протягом цієї години. Не труїти душу, а тупо чекати, коли пройде час. Дивитися кіно, читати книгу, розмовляти по телефону.

Всього лише годину. Але якщо його пережити, 99 ситуацій з 100 виглядають зовсім по-іншому. А ось з тієї ситуації, яка так не виглядає, варто вийти по-королівськи.

«По-королівськи» – це значить спокійно, доброзичливо і назавжди.

До чого це я? Ах, да: в пориві емоцій найчастіше ми творимо те, про що потім неодмінно шкодуємо. Робимо погано близьким, але ще гірше – собі …

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!