Пробуджуєтесь вночі в певний час – організм посилає вам важливий сигнал!

Пробуджуєтесь вночі в певний час – організм посилає вам важливий сигнал!

Багато людей прокидаються серед ночі, але не надають цьому значення, списують це на поганий сон або денні переживання. Однак нічні пробудження не можна ігнорувати, в залежності від того, в який час прокидається людина вночі, можна сказати про те, що стало причиною цього. Наприклад, організм дає сигнал про що-небудь.

Тривожний сон, часті пробудження з 9 до 11 вечора говорять про стрес.

Це той час, в який більшість людей лягає спати. Якщо в ці години ви не можете заснути або постійно прокидаєтеся, значить, ви відчуваєте сильний стрес або вас щось турбує. Налагодити сон допоможе медитація.

Ті, хто прокидається в період з 11 до 01:00 ночі відчувають емоційне розчарування.

В цей час енергетичний канал пов’язаний з жовчним міхуром. Необхідно розібратися у своїй проблемі, в цьому допоможуть вправи для розвитку самоприняття і самоцінності, а так само щире прощення.

Постійне пробудження в період з 01:00 до 03:00 ночі говорить про гнів.

Енергетичний канал в цей час пов’язаний з печінкою. Пробудження в такий час вказує на гнів і надлишок енергії . Нормалізувати стан і поліпшити сон допоможе пиття холодної води і медитація.

Якщо ж ви прокидаєтеся в період 3:00 до 05:00 ранку – це дуже важливий знак, що говорить про духовне пробудження.

Знайте, в цей момент до вас звертаються Вищі сили. Можливо, коли ви прокинетеся, буде легке відчуття смутку. Таким пробудженням Вищі сили нагадують вам про вашу вищу мету і направляють до неї. Знову заснути допоможе молитва або уявне звернення до Вищих сил, а також дихальна вправа.

Прокидання з 05:00 до 07:00 ранку говорять про емоційні блоки.

В цей час енергетичний канал сконцентрований на товстій кишці. Змушуючи вас прокинутися в цей час, організм говорить про ваші емоційні  блоки. Для нормалізації сну спробуйте зробити вправи для розтяжки або прийняти ванну.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!