Притча про людей, які постійно звинувачують інших у своїх бідах

Притча про людей, які постійно звинувачують інших у своїх бідах

Людина завжди сама вибирає те, на чому їй необхідно зосередити свою увагу.

Нам в житті нерідко трапляються люди, які завжди згущують фарби. Вони нарікають на те, що їх часто оточують погані персонажі, які змушують відчувати себе дискомфортно. У даній публікації представлена ​​притча, яка змусить вас задуматися про деякі речі.

Одного разу до старця Паїсія прийшло кілька людей із заявами, що якийсь священик бере дуже багато грошей за проведення певних таїнств, інший сильно захоплений сигаретами і ходить в кафе, а третій веде аморальний спосіб життя. При цьому вони надали докази всіх злодіянь.

На подані заяви старець відповів, що в цьому житті всі люди поділяються на дві категорії. Перша з них подібна мусі .Це комаха завжди сідає на все брудне. Наприклад, вибираючи між квітами і брудом муха віддасть перевагу останньому. Вона буде в ньому копатися і при цьому залишиться щасливою. Старець зазначив, що в житті є люди, схожі на цю муху. Вони завжди думають негативно, не помічаючи прекрасного навколо себе.

Інша категорія людей нагадує бджолу. Наприклад, в брудному приміщенні бджола завжди знайде квітку, на яку захоче сісти. І якщо її зловити і запитати про сміття або смітник, то бджола відповість, що нічого такого не бачила, а на шляху їй траплялися тільки прекрасні квіти.

Відповідно кожна людина співвідноситься до тієї чи іншої категорії і сама вибирає, на чому саме зосереджувати свою увагу. На завершення старець розповів, що коли до нього приходять люди і починають звинувачувати інших, він завжди розповідає цю притчу, тим самим пропонуючи їм визначити свою життєву позицію.

Насправді потрібно пам’ятати про те, що життя дається людині один раз і не варто витрачати свій час на негатив. Важливо намагатися шукати у всьому позитивні моменти і тоді, безумовно, світ заграє яскравими фарбами. А ще не потрібно таїти образи на близьких і рідних, краще зосереджуватися на радісних моментах, які в майбутньому ви будете згадувати з посмішкою.

Головне – це нести позитив в маси і завжди залишатися в доброму гуморі. Це допоможе легко знаходити спільну мову з людьми!

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!