Рідні привезли діда в будинок для людей похилого віку. Йдучи, його онук поставив батькові одне питання…

Життя не стоїть на місці. Сьогодні для нормального життя потрібно багато працювати, щоб заслужити свій хліб з маслом. Часом надмірна погоня за грошима змушує нас забути про тих, хто важливіше всіх в житті. А саме, про батьків. Мама і тато готові заради нас на все. Вони нас маленьких, зовсім безпорадних вчили дорослому життю.

Початок історії
Наш герой на ім’я Джордж був звичайним хлопцем, який, як і всі, трудиться на благо своєї сім’ї. У Джорджа є дружина і прекрасний синочок. А ще, літній батько, якому теж потрібно приділяти час.

Чомусь саме батько став каменем спотикання і вогнищем всіх проблем в думках чоловіка. Джордж, аналізуючи ситуацію, зрозумів, що тато вимагає багато часу і заважає йому виконувати свої звичні справи. Однак глава сім’ї після недовгих роздумів прийняв рішення, яке потім змусило його відчути себе ніяково.

розв’язка історії
Джордж вирішив відправити тата в будинок для людей похилого віку. Відповідно, він знайшов гарне місце, яке, за відгуками, досить пристойне і відповідає всім параметрам. Набравшись терпіння і чекаючи будь-якої реакції з боку батька, він повідомив про те, що знайшов будинок престарілих, в якому відмінні, кваліфіковані медики.

Батько, звичайно ж, засмутився, але своїм видом не показав цього. Літній тато лише попросив, щоб його відвезли в його новий будинок. Син зібрав речі батька і занурив їх у багажник автомобіля. З собою Джордж також взяв свого сина, якому від роду п’ять років.

До місця призначення вони дісталися швидко і ось вже батько поселений в палату, з такими ж непотрібними старичками, на яких у дітей не було часу. Джордж, не бачачи засмучення рідного тата, задоволений своїм рішенням відправився до машини.

Слова хлопчика все змінили
Онук залишеного в будинку для літніх людей дідуся був засмучений і схвильований. Проте, він розумів, що це – необхідність, і по-іншому, ймовірно, бути не могло. Тоді хлопчик звернувся до Джорджа: “Тату, напиши мені будь ласка адресу цього будинку, в якому ми залишили дідуся. Мені потрібно зберегти назву вулиці і номер будинку.”

Джордж здивувався таким словам і, не відповідаючи на питання задав зустрічне: “Синку, навіщо тобі потрібна адреса? Хочеш знати, як їздити в гості до дідуся?”

Хлопчик не зовсім зрозумів питання, але видав фразу, яка вразила Джорджа до найглибших струн душі: “Татусю, немає. У гості до дідуся ми будемо їздити з тобою разом. Просто я подумав, що і ти колись станеш стареньким, мені ж потрібно знати, куди треба тебе відвезти. ”

Після цієї фрази Джорджа немов уразило блискавкою. Він раптом уявив себе на місці батька, таким же непотрібним. Хлопець зрозумів, що повівся з рідним батьком, який його виростив і виховав, як з непотрібною річчю і просто викинув його. Джордж блискавично усвідомив свою помилку. Син немов прибрав фіранки з його очей. Благо, хлопчисько вчасно, абсолютно без задньої думки, вимовив потрібні слова, які все повернули на свої місця.

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!