Розумна жінка піде, коли усвідомить, що її любов не взаємна

Розумна жінка піде, коли усвідомить, що її любов не взаємна

Вона вибирала тебе, ставила понад усе, а ти не звертав увагу. Її любов до тебе була безумовною, і все одно. Їй було наплювати на твої недоліки, тому що вона вважала тебе ідеально неідеальним, і цього їй було досить.

Вона любила тебе всім, що у неї було, і нічого не просила натомість, крім того, щоб ти любив її у відповідь.

Коли тобі потрібно було поплакатися, вона була поруч. Вона хотіла для тебе тільки кращого, любити і піклуватися про тебе, допомагати тобі пам’ятати, що значить любити і бути коханим. І ви могли бути разом. Це не було неможливим. Вона представляла своє життя з тобою.

Вона віддала тобі свій розум, тіло і душу.

Життя з тобою стало для неї головним, вона переживала тільки про твоє благополуччя. Але ти був надто зацикленим на собі, ти був егоїстичний. Її почуття були дуже справжніми для тебе, тому ти вирішив ігнорувати їх. Тому вона навчилася бути сама для себе. Ти ж забув, що їй теж потрібна любов, як будь-якій людині. Ти брав її і її любов як належне і вирішив забути про те, що любов – це двостороння дія.

Якщо ти не відповідаєш взаємністю на ту любов і увагу, які отримуєш, в будь-яких відносинах, людина, яка дає тобі це, в підсумку втомиться віддавати час і енергію того, хто не цінує цього.

Коли вона піде, вона залишить порожнечу в твоєму серці, яку більше ніхто не зможе заповнити. Тому що навряд чи ще хтось полюбити тебе так безумовно.

Є ймовірність, що її любов дасть тобі цінний урок – що бути коханим – це найбільший дар. Але щоб відносини склалися, потрібно давати людині те, що вона дає тобі.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!