Шукаю себе! 7 правил, які змінять життя прямо зараз

Шукаю себе! 7 правил, які змінять життя прямо зараз

Ми переживаємо життєві події ніби в прискореному перемотуванні. Якби ми могли сповільнитися, все заграло б в новому світлі.

Але на відмовки у нас є тисячі причин. Кар’єра, яка дозволяє нам відчути себе значущим, гардероб, що дозволяє виглядати презентабельно. Ми загрузли в побутових справах, в повсякденній рутині або ж, навпаки, не звертаємо ні на що увагу в гонитві за ідеальним життям.

Що ми можемо зробити прямо зараз?

1. Приділяти увагу кожному моменту

Не обов’язково проводити кожну свою відпустку в екзотичній країні. Навіть звичайні речі дають відчути смак до життя – наприклад, та ж гра з дітьми на галявині перед будинком. Замість того, щоб дивитися в майбутнє, спробуйте затримуватися в сьогоденні.

2. Навчитися бачити красу в простих речах

Краса – ключ до усвідомлення самого важливого. Головний провідник до іншого погляду на світ. Квітуче дерево в саду, стильно оформлений номер в готелі або неймовірний захід відкриває вам іншу сторону буднів, ви будете отримувати задоволення просто від того, що живете на цій планеті.

3. Сприймати життя як гру

Доросле життя тисне на кожного з нас новим рівнем відповідальності. Але не забувайте про те, що колись ми були дітьми. Зберігайте почуття гумору в будь-якій, навіть найскладнішій, життєвій ситуації.

4. Бути вдячним за кожен момент, що відбувається з нами

Будьте вдячні за те, що дає вам життя. Ви можете використати таку методику: в кінці кожного дня згадайте минулий день. За що ви можете себе похвалити? Що порадувало вас? Не забувайте про такі приємні речі – посмішка мами, рум’яні щоки сина, який прийшов додому після гри в футбол, чоловік, що прийшов з роботи. Будьте уважні до дрібниць, не зациклюйтеся на своїх проблемах.

5. Захистити себе від вигорання

Я чітко пам’ятаю той період. Мене хвилювало все, але тільки не я сама. Я працювала вдома, вела домашнє господарство в той час, як мій чоловік працював в офісі, затримуючись допізна. Де ж знайти час на себе? А він обов’язково повинен бути, інакше ви розчинетеся в інших і абсолютно забудете про своє «Я».

6. Бути готовим до змін в будь-який момент

У житті немає нічого постійного. Кожна подія вносить свої зміни. Але воно того варте. Немає нічого більш мінливого, ніж наше життя, і ми повинні бути готові до змін. Головне, що допоможе знайти себе, – жити з відкритою душею і широко відкритими очима.

7. Змінити звичний життєвий сценарій

Сценарій, за яким ми живемо, знаходиться виключно в нашій голові. Ми самі формуємо реальність. Якщо ви незадоволені собою і не хочете жити так, як живете зараз, це привід переглянути свої погляди на життя і допомогти самому собі виробити новий сценарій, відмінний від того, яким живете зараз. Ви будуєте нову реальність і йдете вперед.

Намагайтеся якомога менше уваги звертати на відволікаючі фактори і прислухатися до розуму і серця. Більше усвідомленості, і життя постане перед вами під новим кутом, а все навколо заграє новими фарбами.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!