Сліпий хлопчик сидів на сходинках будівлі, але був вражений, коли незнайомець зробив це!

Сліпий хлопчик сидів на сходинках будівлі, але був вражений, коли незнайомець зробив це!

Сліпий хлопчик сидів на сходинках будівлі з капелюхом біля його ніг. Поруч з ним стояв знак, який свідчив: «Я сліпий, будь ласка, допоможіть». У капелюсі було всього кілька монет.

Повз проходив чоловік. Він дістав з кишені кілька монет і кинув їх в капелюх. Потім він узяв знак, повернув його і написав кілька слів. Він поклав знак так, щоб всі, хто проходив повз, побачили нові слова.

Незабаром капелюх став заповнюватися. Набагато більше людей віддавали гроші сліпому.

У той день чоловік, який змінив знак, прийшов подивитися, як йдуть справи. Хлопчик дізнався його кроки і запитав: «Це ти змінив мій знак сьогодні вранці? Що ти написав?”

Чоловік сказав: «Я тільки написав правду, я сказав, те, що і ви, але по-іншому. Я написав: «Сьогодні прекрасний день, але я не бачу цього».

Обидва знаки говорили людям, що хлопчик сліпий.
Перший знак просто говорив, що хлопчик був сліпим. Другий знак нагадав людям, як їм пощастило, що вони можуть бачити.

Чи повинні ми дивуватися тому, що другий знак був більш ефективним?

Мораль історії: будьте вдячні за те, що у вас є. Будьте креативними. Будьте інноваційними. Думайте по-іншому і позитивно. Коли життя дає вам 100 причин плакати, покажіть життю, що у вас є 100 причин посміхатися. Сприймайте своє минуле без жалю. Живіть з вашим теперішнім з упевненістю. Підготуйтеся до майбутнього без страху. Зберігайте віру і відкиньте страх.

Приємно бачити, як людина посміхається.

Але ще краще, якщо ви є причиною посмішки!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!