Справжня краса не згасає, вона зберігається в вашому серці

Справжня краса не згасає, вона зберігається в вашому серці

«Деякі люди, незважаючи на вік, ніколи не втрачають своєї привабливості – вони просто переносять її з лиця в своє серце», – Мартін Буксбаум.

Справжня краса ховається в людській душі. Це те, як ви ставитеся до інших людей і які почуття у них викликаєте.

У вас може бути найнеймовірніше тіло і ангельське обличчя, але якщо всередині ви наскрізь прогнили, люди будуть бачити в вас лише погане …

Якщо у вас занижена самооцінка, і ви не впевнені, що виглядаєте «досить привабливо», просто пам’ятайте, що тільки щира любов і доброта здатні зробити вас по-справжньому красивими. А ті, хто завжди негативно налаштовані щодо інших, самі виглядають огидно. У них все здається отруйним.

Чим старанніше ви працюєте над своєю внутрішньою красою, тим яскравіше будете її випромінювати.

Ви здатні рости і бути красивою людиною, заслуговує любові. Якщо ви вмієте слухати і знаходите сенс в допомозі іншим людям, то вже є гарними, усвідомлюєте ви це чи ні.

Ті, хто заслуговує бути частиною вашого життя, будуть бачити вашу красу, не дивлячись ні на що. Згадайте про це, коли почнете падати. Вам не потрібно змінюватися, щоб сподобатися поверхневим і негативним особистостям, адже таким чином ви втратите ту частину себе, яка робить вас настільки особливими.

Вплив, який ви надаєте на інших людей, відображає те, якими вони вас бачать і як до вас ставляться. І якщо ви дасте їм можливість відчути себе коханими і покажете, що цінуєте їх, то вони почнуть вважати вас частиною власного життя.

Вони будуть цінувати вашу любов і постараються зробити все, щоб показати, як багато ви для них значите. Звичайно, знайдуться і ті, хто буде намагатися скористатися вашою добротою і тягнути на дно, але ви досить сильні, щоб не піддатися на їх маніпуляції.

Життя не нескінченне, а тому не варто витрачати його на непотрібні переживання про речі, які не можна контролювати.

Дбайте про чистоту своєї душі. Зрештою, коли наша фізична краса в’яне, залишається краса внутрішня.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!