Те, що повинно бути вашим, ніколи не пройде повз вас

Те, що повинно бути вашим, ніколи не пройде повз вас

Часом, коли ви дозволяєте всьому йти своєю чергою, Всесвіт показує вам кращий шлях.
Мені довелося пройти через безліч битв і боїв, перш ніж я зрозуміла, що щастя не завжди народжується в боротьбі.

У моєму житті, як і раніше присутні проблеми, невдачі і зміни, але все ж відчуваю себе по-справжньому щасливою. Не буду зараз писати про подяки, хоча це і є одним з ключів до того, щоб бути щасливою людиною. Справа в іншому: я відпустила речі, які не повинні були бути моїми, і свідомо дозволила подіям йти своєю чергою.

Мені довелося пережити кілька досить серйозних життєвих розчарувань. Я упустила ряд можливостей, про які так довго мріяла, не змогла вписатися в робоче середовище, яке вважала ідеальним, і мені довелося перервати спілкування з деякими з моїх близьких людей.

Відчувала себе пригніченою, збитою з пантелику і втратила віру в життя. Звичайно, я намагалася все виправити і взяти себе в руки, але життя не ставало кращим. І в якийсь момент я вирішила зупинитися …

Я дозволила подіям йти своєю чергою. Спочатку це було нелегко, але я прагнула навчитися сприймати дійсність і розчарування, з якими стикалася.

Відчувала себе зломленою, але вирішила прийняти відразу кілька важливих рішень: пішла з роботи і відпустила людину, яку дуже любила, але який лише користувався моїми почуттями до нього. В той момент я розірвала коло, яке змушувало мене страждати, хоча це і був одним з найважчих моментів у моєму житті.

Я почала займатися речами, які дійсно люблю. Повільно відкривалася тому, що може запропонувати мені життя і не намагалася змінити його правила гри. І що дивно, тепер у мене є робота, яку я обожнюю, мене оточують надихаючі і щедрі люди. І в моєму житті з’явилася людина, поряд з якою я щаслива.

Часом, коли ви дозволяєте всьому йти своєю чергою, Всесвіт показує вам кращий шлях. Ми занадто одержимі ідеєю досягти того, що вважаємо ідеальним для себе, хоча, можливо, всі ці речі і не принесуть щастя.
Спроба через силу отримати те, що ніколи не повинно було бути вашим, тільки заподіює біль. Ви повинні вірити в те, що кожна втрата здатна привести до тих речей, які будуть для вас краще. Не кажучи вже про те, що не варто турбуватися про тих, хто вирішив піти з вашого життя. Адже ті люди, хто дійсно любить вас, залишаться поруч, що б не трапилося.

Зрештою, ви повинні завжди пам’ятати: те, що має бути вашим, ніколи не пройде повз вас.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!