Якщо раніше вам ніколи не доводилося бувати в непроглядній пітьмі, то як ви можете розуміти і цінувати світло?

Уявіть собі ситуацію: ви прогулюється по яскраво освітленому місцю, і до вас починає хтось наближатися. Будучи осліпленими яскравим світлом, ви не можете розгледіти його обличчя. Ймовірно, ви піднімете свою руку, щоб прикрити очі і створити тінь.

Вам знадобилося на мить опинитися в темряві. І в цей самий момент ви змогли розгледіти перехожого, що дало вам можливість швидко визначити, чи знаєте ви його або ж перед вами незнайомець, який підійшов запитати дорогу. Розглянувши цю людину, ви або по-дружньому обіймете його, або ж люб’язно вкажете потрібний напрямок.

Хороша видимість допомагає приймати більш мудрі рішення.
А тепер уявіть собі повністю освітлений світ. І якщо раніше вам ніколи не доводилося бувати в непроглядній пітьмі, то як ви можете розуміти і цінувати цей світ? Саме контраст між світлом і темрявою дарує людині глибші знання. Всі ми живемо в світі дуалізму: верх і низ, гаряче і холодно, добре і погано.\

Так, біль дозволяє нам сильніше цінувати щастя. Пануючий навколо хаос збільшує цінність світу. Ненависть навколо нас поглиблює наше розуміння любові. Ось чому життєві труднощі можуть перетворюватися в особливо ефективні способи такого необхідного сьогодні самопізнання.
Чим більше деталей ми знаємо, тим більш виваженим буде наш вибір. Таким чином, темрява створює можливості для самоаналізу, дозволяючи подивитися всередину себе, а не шукати відповіді десь зовні.

Життя – це подорож, яке починається в голові, а закінчується в серці. І життєві труднощі полегшують цю подорож, відкривають наші серця і таким чином дозволяють зрозуміти і почати цінувати все те, що відбувається.

Іншими словами, тьма дає нам можливість пізнати себе і узгодити отримані знання з тим, що ми знайдемо в собі.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!