Цей тест розкриває такі таємниці стосунків, про які ми й самі не здогадувались

Трудоголізм – національна проблема японців: вони працюють по 10-12 годин на добу, в результаті часу на сім’ю практично не залишається. Але, попри це, відсоток розлучень в Країні сонця, що сходить, істотно нижчий, ніж на Заході. Можливо, причиною цьому служить якийсь особливий філософський погляд на любов. Це ми зараз і перевіримо.

Пропонуємо вашій увазі японський тест лише з 6-ти запитань, відповівши на які ви дізнаєтеся дещо нове про себе і свої стосунки з коханою людиною.

Уявіть, що ви домовилися про побачення вдома у вашого хлопця (дівчини)

Ви стоїте на роздоріжжі: перед вами проста дорога, по якій ви дійдете швидко, але не побачите нічого цікавого і довга, звивиста стежка з різними цікавинками на шляху. По якій ви підете?

Ви йдете своїм шляхом і раптом бачите 2 кущі троянд

Чому б не нарвати букет квітів для коханого (коханої)? Перед вами червоні і білі троянди. Яке співвідношення кольорів ви виберете?

Ви прийшли до будинку, де призначено побачення, стукаєте у двері і вам відкриває хатня робітниця
Ви попросите її повідомити господареві будинку про свій прихід або самі підете сказати коханому (коханій), що ви вже тут?

Ви заходите в порожню кімнату свого обранця (обраниці)

Куди ви покладете букет? На підвіконня чи на ліжко?

Ви провели день разом і побажавши одне одному на добраніч, розійшлися ночувати в різні кімнати

Ви прокинулися і попрямували до спальні свого хлопця (дівчини), щоб побажати йому (їй) доброго ранку. Він уже прокинувся або ще спить?

Вам час повертатися додому

Яку з двох доріг ви виберете для зворотного шляху: довгу або коротку?

Подивіться, що означають ваші відповіді

1. Якою дорогою ви вирішили піти до будинку коханої людини?

Якщо ви вибрали короткий шлях – ви досить швидко закохуєтеся, якщо довгий і складний – ваші почуття наростають поступово.

2. Які троянди ви вибрали для букета? Яке в ньому співвідношення двох кольорів?

Червоний колір говорить про те, скільки ви готові вкладати у відносини, білий – скільки хотіли б отримувати. Якщо букет однотонний, це означає, що ви або занадто багато віддаєте, або занадто багато очікуєте від партнера. Якщо різнокольоровий – значить, швидше за все, ви зберігаєте баланс.

3. Ви повідомили про свій прихід самі чи вирішили попросити про це хатню робітницю?
Якщо ви попросили сказати про ваш прихід прислугу, то в конфліктах ви найчастіше вдаєтеся до допомоги третіх осіб. Якщо вирішили самі знайти господаря будинку, то всі негаразди вирішуються тільки всередині вашої пари.

4. Куди ви поклали троянди?

Якщо на ліжко, то ви впевнені в цих стосунках і хочете бути разом якомога більше часу, на підвіконні – віддаєте перевагу поки не квапити події.

5. Коли ви прокинулися, ваш обранець (обраниця) спав чи не спав?

Якщо людина спить, значить ви готові приймати її такою, якою вона є, миритися з недоліками. Якщо вже прокинулася – ви думаєте, що зможете змінити її.

6. Яку дорогу ви вибрали для зворотного шляху?

Якщо вибрали коротку, то можете розлюбити цю людину досить швидко. Вибір довгого шляху означає сильну прихильність до партнера і бажання будувати з ним довготермінові стосунки.

Здивувалися? Чи згідні з результатами?

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!