У важкі хвилини нашого життя нас зігріють не гроші і коштовності, а наші рідні і близькі!

У важкі хвилини нашого життя нас зігріють не гроші і коштовності, а наші рідні і близькі!

Одного разу одна жінка проходила повз магазин, тримаючи за руку свою дитину. Раптом з дверей цього магазину вона почула голос, який кликав її зайти і взяти абсолютно все, що вона захоче.

«Ти маєш можливість взяти все, що тобі потрібно. Ми не будемо тебе зупиняти. Але ти повинна врахувати одну річ: коли вийдеш, більше ніколи не зможеш повернутися назад! У тебе є 10 хвилин ».

Жінка не захотіла упустити таку можливість і зайшла з дитиною до цього магазину.

Перед собою вона побачила багато золота і грошей, стільки коштовностей і багатств. Вона не могла і уявити собі таке. Відпустивши руку свою дитину, вона помчала за цими багатствами. Забравши все, що можливо, вона вийшла з магазину, коли отримала попередження про те, що у неї більше не залишилося часу.

Як тільки вона вийшла, згадала про дитину, яка залишилася всередині, але повернутися вона більше ніколи не може і тепер залишилася одна зі своїми незліченними багатствами.

Дуже часто в нашому житті буває таке, що ми не помічаємо дане нам багатство! Ми весь час ганяємося за тим, щоб багато заробити і жити в розкоші, забуваючи про найголовніше – сім’я безцінна!

У важкі хвилини нашого життя нас зігріють не гроші і коштовності, а наші рідних і близькі!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!