Як мудро сказано! Гарна історія про красу!

Як мудро сказано! Гарна історія про красу!

Вже скільки сказано про те, що зовнішня краса не гарантує щастя. Але чомусь в  21 столітті саме зовнішність вважається запорукою успіху і щасливого життя. Прочитайте цю прекрасну притчу і зрозумієте, що насправді важливо!

По дорозі йшла дівчина, прекрасна, як фея. Раптом вона помітила, що слідом за нею йде чоловік. Вона обернулася і запитала:

– Скажи, навіщо ти йдеш за мною?

Чоловік відповів:

– О, повелителька мого серця, твої чари настільки чарівні, що беруть верх мені слідувати за тобою. Про мене кажуть, що я прекрасно граю на лютні, що посвячений у таємниці мистецтва поезії і що вмію в серцях жінок пробуджувати муки кохання. А тобі я хочу освідчитися в коханні, тому що ти полонила моє серце!

Красуня мовчки дивилася деякий час на нього, потім сказала:

– Як ти міг закохатися в мене? Моя молодша сестра набагато красивіша та привабливіша за мене. Вона йде за мною, подивися на неї.

Чоловік зупинився, потім обернувся, але побачив тільки потворну стару в латаній накидці. Тоді він прискорив кроки, щоб наздогнати дівчину. Опустивши очі, він запитав голосом, що виражає покірність:

– Скажи мені, як брехня могла зірватися у тебе з язика?

Вона посміхнулася і відповіла:

– Ти, мій друг, теж не сказав мені правду, коли клявся в любові. Ти знаєш досконало всі правила любові і робиш вигляд, що твоє серце палає від любові до мене. Як же ти міг обернутися, щоб подивитися на іншу жінку.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!