Цей пост не тільки про зворушливі батьківські почуття, а й про переосмислення життя в цілому, про нове сприйняття чоловіка і жінки.

1. Я більше не боюся рожевого кольору

«Я завжди був справжнісіньким в суспільному розумінні чоловіком: великим, сильним, люблячим чисто чоловічі речі – футбол, машини, випивка, і міг спокійно зім’яти банку пива об голову. Все це змінилося за 5 хвилин, коли народилася моя дочка.

Я став безсилим перед обличчям цієї крихітної дівчинки, яка зійшла з небеc, і весь мій мачізм розтанув, як сніговик під дощем. Я навіть грав з нею в чайні церемонії з ляльками і один раз навіть дозволив їй нафарбувати мені нігті! І мені навіть сподобалися мультики. Ні правда!”

Майкл, 29

2. Я став сумуватим, сопливим, жалюгідним простаком

«Суспільство вчить чоловіків стримувати свої емоції, інакше над нами будуть знущатися. Я, правда, думаю, що це одна з причин, чому чоловіки вмирають раніше – ми повинні витримати всі життєві труднощі, навіть не хникнувши, інакше це ставить твою мужність під сумнів. Але як тільки в моєму житті з’явилася дочка, все вийшло з-під контролю. Прощай, мужність!

Перший раз, коли я заплакав, була в ніч, коли у неї був жар і температура за 40. Ми відвезли її до лікарні, тому що не знали, що робити. Тоді я нарешті просто зірвався і заплакав. І я вирішив надолужити згаяне і почав плакати з романтичних комедій, на весіллях, і навіть з дитячих мультиків – з усього. Дочка мене змінила. І тим не менше я б нічого не змінив ».

Крістофер, 31

3. Немов по магічному заклинанню, я перестав бути гулящим хлопцем

«Озираючись назад, я був типовим« братаном »: я напивався як чіп щовечора, потрапляв в бійки, грубіянив жінкам, і навіть не розумів, що у інших теж є почуття. Все, що мені треба було, це потримати цей маленький рожевий згорток вперше в пологовому будинку, і вуаля! Все минуло.

Більше ніяких грубих жартів, пияцтва, я як радіо раптом налаштувався на хвилю інших людей і зрозумів, наскільки я був черствий. Я навіть став відкривати двері жінкам і переводити бабусь через дорогу. Іноді я навіть мию посуд без прохання! »

Меттью, 28

4. У мене з’явилися агресивні захисні інстинкти, про які я не знав

Одна тільки думка, що хтось хоче нашкодити моїй дочці, пробуджує в мені запеклого батька-воїна. Раніше жорстокість взагалі не мала зі мною нічого спільного. Тепер є сенс вмазати комусь, хто навіть подумає про те, щоб заподіяти їй шкоду.

Я навіть почав вивчати бойові мистецтва і купив сміховинно велику вантажівку, яку я називаю «Армагеддон», тому що на ній я зможу відвезти свою сім’ю куди завгодно від будь-якої природної катастрофи. Так я стану перед поїздом, щоб захистити її! І якщо її перший хлопець буде не ідеальним принцом, то клянуся всім святим, що я з ним розправлюся … »

Дейв, 29

5. Я знову закохався в мою дружину

«Моя маленька дівчинка виглядає майже як її мама. У неї навіть міміка, як у мами: вона сильно мружиться, коли сміється, і закушує нижню губу, коли боїться. Я не релігійний, так що не вірю в пекло або рай, але я зрозумів, що справжнє життя після смерті – це твої діти.

Коли я дивлюся на свою доньку, то розумію, що це реінкарнація моєї дружини, і від того я їх ще більше люблю. Раніше я просто мовчки погоджувався з людьми, які говорили, що любов до дітей вище будь-якої любові, але тепер я розумію, наскільки вони були праві ».

Джош, 33

6. Це повністю змінило моє розуміння того, що означає бути чоловіком

«Я думав, що бути чоловіком означає бути фізично сильним і емоційно холодним – неважливо, що відбувається в твоєму житті, ти просто повинен приймати це, не скаржачись. Я не розумів, що насправді це була форма слабкості і що в чутливості є величезна сила.

Тепер я досить сильний, щоб стримати сльози, коли дочка хворіє, але як тільки вона засинає, я біжу в ванну, щоб виплакатися. Я досить сильний, щоб піднятися рано вранці в суботу і попрацювати понаднормово, тому що їй потрібні нові ролики. Дозволяти собі по-справжньому відчувати речі – ось визначення сили ».

Джиммі, 27.

7. Це перетворило мене в дуже ласкавого і ніжного татуся

«Я завжди був грубим з жінками, але ця маленька дівчинка вертіла мене навколо пальця. Вона відкрила в мені мою дитячу сторону, яку бачили тільки найближчі люди. Я з нею більш ласкавий і грайливий, ніж зі своєю собакою! Я говорю дитячим голоском, придумую їй милі прізвиська, а всі ці пісеньки – так я став музичним композитором! Я навигадував більше 30 пісеньок, і кожна миліша попередньої ».

Джейсон, 34.

8. Я став дуже підозрілим

«Неважливо, суспільство або природа це робить з чоловіками, але наша установка за замовчуванням – це шукати і руйнувати. Так, це допомогло чоловікам в історії підкорювати землі і будувати міста, але це призвело і до воєн, смерті і руйнувань. А коли я бачу цього маленького рожевого янголятка в своєму ліжечку щоночі, мені стає соромно за наш чоловічий рід.

Це хлопчики, а не дівчинки, роблять світ небезпечним. Я згадую, як ми з друзями обговорювали дівчат, і вели себе з ними, і мені стає погано ».

Денні, 26.

10. Я став ненавидіти бразильську депіляцію

«Коли я міняв дочки підгузники, в моїй голові щось клацнуло: цей тренд, коли жінки видаляють все волосся в зоні бікіні – це ж не природно! Вони стають схожі на дітей. Заради бога, нехай все росте! Без волосся тільки діти, як і задумано природою ».

Брайан, 33

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!