«Якщо ви добра людина, на вас обов’язково будуть нападати …»

«Якщо ви добра людина, на вас обов’язково будуть нападати …»

Якщо ви добра людина, на вас обов’язково будуть нападати . Без будь-якої причини. Так проявляється «комплекс рятівника», так він впливає на злих, підлих, агресивних людей, яким ви не зробили нічого поганого.

Якщо на вас постійно нападають і завдають зло без видимої причини – швидше за все, ви добра і гідна людина. І злі не можуть цього терпіти, ось і причиняють біль і страждання. Шукають спосіб зачепити за живе; вщипнути або стукнути. Бажано – при всіх. Щоб ви теж озлобилися і закричали. Або розплакалися – це теж добре, це приниження!

Але злі забувають про те, що доброта і слабкість – різні речі . І якщо у людини досить сил, щоб бути доброю, терплячою, спокійною – у неї цілком достатньо сил, щоб постояти за себе. Хоча це страшно дивує нападників. На злих нападати бояться – можна отримати по морді. Он він який злий! А на добрих – безпечно. Але це – велика помилка, запевняю.

Добра людина добра свідомо . Це – її вибір. Це не від слабкості або дурості – доброта і спокій. І вміння підтримати інших – не від слабкості. А від величезної внутрішньої сили, якої злі позбавлені повністю, так само, як позбавлені щастя, благополуччя, радості і любові. Про які вони з чуток знають: книги читали,фільми дивилися,знайомі розповідали. Але у них цього ніколи не буде.

Ось і зляться, побачивши нас. І тому підлі і несподівані напади – ознака того, що ми добре справляємося зі своїм завданням. Бути добрими і підтримувати інших.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!