5 еталонів жіночої краси різних епох

Всі ми знаємо, що критерії краси швидкоплинні. А в теперішній час вони змінюються чи не що тижня. Сьогодні в моді худі дівчата, завтра моделі “+size”, а після завтра високі й рудим волоссям. Жіноча краса – дуже абстрактне поняття, враховуючи різноманітні канони, часові епохи в різних народах. Тому ідеал для одних міг вважатися відсутністю краси для інших.

Пропонуємо вашій увазі 5 еталонів жіночої краси в різні історичні епохи людства.

1. Давній Єгипет

Еталоном краси Стародавнього Єгипту вважалися стрункі жінки з витонченими рисами обличчя. У моді були пухкі губи та очі зеленого кольору мигдалеподібної форми. Щоб зіниці здавалися великими (що також вважалося атрибутом жіночої краси), єгиптянки закапували спеціальний сік, здобутий із рослин “сонний одур”. Також використовували зелену фарбу для обведення очей та фарбування нігтів.

2. Стародавній Китай

Головним зразком жіночої краси у китайців були крихітні стопи. Заради цього з дитинства жінкам туго бинтували ноги, щоб припинити ріст стоп. Жінки з великим або середнім розміром ніг не мали жодного шансу вийти заміж. До речі, довге густе волосся вважалося еталоном краси для чоловіків.

3. Стародавня Греція

У греків був розвинений культ тренованого тіла, тому до жінок були дуже суворі вимоги. Прикладом давньогрецьких канонів краси можна вважати статую Афродіти. У моді були великі очі та прямий ніс (грецький профіль). Що ж до розмірів, то це були груди – 86 см, стегна – 93 см, талія – 69 см при зростанні 164 см.

4. Стародавній Рим

Стародавні римляни особливо шанували біляве волосся та світлу шкіру. Щоб відповідати цим канонам, жінки відчайдушно знебарвлювали волосся на сонці, попередньо змастивши козячим молоком і попелом букового дерева. На щастя, зараз висвітлити волосся можна без зусиль.

5. Європа

Епоха Відродження диктувала жінкам свої умови щодо зовнішності. Тоді основними критеріями краси вважалися блідий відтінок обличчя, довга шия та високе чоло. Важко було відповідати фізичним критеріям, тому жінки йшли на хитрощі: голили потилиці та волосся спереду, а також вищипували брови.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!