5 найбільш дивних заповітів у світі

Деякі багаті та знамениті люди дуже своєрідно висловлюють свою останню волю. Відомі випадки, коли їхні заповіти ставали справжньою сенсацією та шоком для громадськості.

Самуель Братт

Бувши залежним від куріння, заможний містер Братт, помираючи, вирішив помститися своїй дружині, яка намагалася боротися з його шкідливою звичкою за допомогою найсуворіших заборон. За умовами заповіту, вона могла скористатися правом на спадщину лише в тому випадку, якщо почне викурювати щодня п’ять сигар. Спадок містера Братта на той час становив 330 тисяч фунтів.

Леона Хемслі

Остання воля ексцентричної мільйонерки була такою, що після її смерті рідні онуки мають отримати 5 млн доларів, а ось улюблений собака – удвічі більше. Коли і її не стане, то, за бажанням Хемслі, тварина має бути похована поряд з нею у спеціальному мавзолеї за півтора мільйона доларів.

Джин Роденберрі

Творець франшизи “Зоряний шлях” влаштував собі “фантастичний” похорон. Ще за життя він побажав, щоб його тіло кремували, а порох розвіяли в космосі. Волю Роденберрі виконали так, як він і хотів, увіковічивши його на незвіданих просторах Всесвіту.

Анджел Пантоя

Пуерториканець помер насильницькою смертю. Досі невідомо, від чиїх рук. Рідний брат жертви озвучив бажання покійного жити у батьківському домі та твердо стояти на ногах. Родичі виконали його волю своєрідним способом – залишили забальзамоване тіло Пантої у будинку матері у вертикальному положенні.

Генріх Гейне

Все життя знаменитий поет Гейне шкодував про те, що одружися з дурною, сварливою та недоброю жінкою – продавчинею взуття Євгенією Мірат. Після своєї смерті він залишив їй свій спадок з умовою, що дружина вдруге офіційно вийде заміж. Таким чином, вважав поет, хоч одна людина зрозуміє його.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!