500 000 000 переглядів: їх божественна «Hallelujah» б’є всі рекорди

Пісня Леонарда Коена – «Hallelujah» вже давно вважається безсмертною. Ці заповітні рядки не раз переспівували різні артисти, кожен намагався додати в її виконання щось нове, своє. Але одне залишається незмінним – глибокий сенс цих слів.

Група «Pentatonix» раз по раз дивує своїм виконанням різних пісень. А все тому, що вони працюють відразу в декількох напрямках – поп, дабстеп, електро, реггі, хіп-хоп і багато інших. Pentatonix виконує не тільки свої пісні, а й записує кавери на відомі композиції.

Їх виконання «Hallelujah» виявилося неймовірно вдалим. Тільки уявіть, на YouTube їх кліп на цю пісню подивилися 398 270 425 осіб! Ролик був доданий ще в 2016 році, але до цих пір залишається популярним. Особливо в передсвяткові дні, коли всі знаходяться в передчутті нового року і Різдва. І ця пісня – «Hallelujah» дарує те саме відчуття чарівництва, тепла, добра і заспокоєння.

Якщо ви ще не бачили кліп Pentatonix на пісню «Hallelujah», пропонуємо вам зробити це прямо зараз. Послухайте їх прекрасні голоси, що ідеально поєднуються з гарною музикою.

 

За матеріалами

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!