9 предметів, про призначення яких багато людей і не здогадуються

У звичайному побутовому життю ми дуже часто користуємося різноманітними речами, предметами і пристосуваннями, але про їх справжнє призначення ми навіть не здогадуємося, а тому користуємося ними не зовсім так, як загадували спочатку. Сьогодні ми розповімо вам про деякі з таких речей. Запевняємо, ви цього не знали!

Невелика канавка в чашках

Вона є не у всіх, але у багатьох сучасних моделях. Така, знаєте, в ній ще особливо сильно залишається наліт від кави або неякісного чаю. Знаєте, навіщо вона потрібна? Для того, щоб зручніше було використовувати чашку в посудомийній машині! Ха, наївні європейці. Невже вони не знали, що 99% населення миє чашки руками?

Шухляда під духовою плитою

Ви напевно зберігайте там сковорідки! Вгадали? Думали, вона потрібна для цього? Як би не так! Насправді, ця ємність необхідна для того, щоб тримати в ній вже приготовані страви в той час, як інші ще готуються. До того ж, в цей час вони будуть триматися теплими за рахунок тепла, що виходить від духовки. Ручаємося, ви і не підозрювали!

Довге горлечко на пляшках з пивом

Цей простий і милий серцю кожного простого хлопця дизайн пивних пляшок насправді має строго практичні цілі. За пивну шийку потрібно триматися рукою. Так, по-перше, зручніше. По-друге, пиво не буде нагріватися від тепла руки.

Стрілка біля знака з бензобаком

Коли в машині закінчується бензин, на панелі управління поруч зі спідометром загоряється помаранчевий або червоний, як правило, значок бензобака. Це свідчить про те, що пора заправити автомобіль. Однак іноді, в деяких моделях, там ще й блимає стрілочка, яка вказує на те, а де власне знаходиться цей самий бак. Деяким молодим і недосвідченим водіям допомагає.

Паличка і невелика дірка на часничниці

Цією штукою, якою бабуся тисне часник, можна тиснути не тільки його, але ще й вишні та черешні. Паличка натискає на плід, через дірку вилітає кісточка. Зручно!

Бубончики на шапках

Ці смішні і безглузді елементи декорування шапок для дітей і не тільки прийшли до нас з … французької армії. Раніше французьким морякам пришивали це непорозуміння на їх головні убори, щоб на низьких палубах військових кораблів ті не билися головами об стелі. Ось це турбота про особовий склад!

Особливі прорізи на рюкзаках

Раніше вони потрібні були для армійських або туристичних ранців: через такі прорізи можна протягувати карабіни і чіпляти мотузки. Зараз же це не більше ніж банальний дизайнерський хід.

Невелика заглушка на ножі для різання паперу

Якщо кінчик такого ножа став тупим, точити його немає сенсу, досить віддерти пассатижами або навіть вручну. Однак для цього також існує спеціальна заглушка. Її можна зняти, надіти на лезо і відламати  шматок, що зіпсувався. Потім заглушка повертається на своє звичне місце.

Стрілки на джинсах і брюках

Ця проблема вперше виникла в 19 столітті, коли з розвитком масового мануфактурного, а пізніше і заводського виробництва безліч одягу стало створюватися для продажу на експорт. Перед відправленням в інші країни одяг спресовувують, ось чому з’являються такі ось стрілки. Позбутися від них практично нереально, та й навіщо? Так вони і залишилися.

Як бачите, в світі чимало речей, про дійсне походження або призначення яких ми навіть не сумнівалися. Ми розповіли лише про малу дещиці з них. А які подібні історії знаєте ви?

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!