9 тварин в утробі матері. Ці фотографії потрясли світ!

National Geographic знімає безліч дивовижних і незвичайних документальних фільмів про наше життя. Нещодавно вийшов фільм, в якому розповідається про те, як розвивається ембріон тварин в утробі матері. Документалісти, використовуючи тривимірне УЗД, графіку комп’ютера, а також невеликі камери змогли заглянути в таємничий світ зародження життя.

Білі ведмеді

Уже в утробі матері маленькі ведмежата борються між собою. Коли вони з’являться на цей світ, протистояння буде тільки збільшуватися. Вагітність полярних ведмедів триває до двухста п’ятдесяти днів. На знімку показані ведмежата, які народяться через два з половиною місяці. Вони вже обросли хутром, а на їх лапках з’явилися кігтики.

Змія

Цей полоз знаходиться в яйці, яке за розміром майже таке ж, як і у птахів. Мозок і хребет ембріона змії нічим не відрізняється від ембріонів ящірок.

Дельфін

На знімку зображений великий дельфін, він же афаліна. Цьому зародку півроку. Ще стільки ж йому доведеться провести у мами в животі. Але до шостого місяця зародок володіє невеликими зубками. У нього вже розвивається хвіст.

Леопард

Скоро цей хижак буде мчати за своєю здобиччю зі швидкістю спортивного автомобіля. А поки ж йому всього два місяці з дня зачаття. Народиться він ще через місяць. Перший час дитинча буде немічним, але пройде час, і він перетвориться на грізного звіра. Вже на другому місяці видно, що велика кішка обзавелася характерними плямами.

Собака

Це останній тиждень перед тим, як миленькі цуценятка з’являться на світло. Все вже майже сформувалося, і дитинча тільки чекає того моменту, коли потрапить в наш світ.

Кошеня

У нього вже є шерсть і кігтики, але немає ще зубів. Він ще глухий і сліпий. Крім нього в утробі матері можуть перебувати ще від двох до семи його братиків і сестричок. Народяться кошенята розміром близько дванадцяти сантиметрів.

Пінгвін

УЗД змогло проникнути навіть через шкаралупу яйця пінгвіна. Поки малюк імператорського пінгвіна ще не здогадується, що його чекає життя в найхолоднішій місцевості на землі – в Антарктиді.

Слон

Цілих два роки мама носить в утробі своє дитинча. Цьому ембріону вже рік. За цей час у нього вже сформувався хобот.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!