96-річна бабуся вирішила продати свій будинок. Увійшовши всередину, ріелтор був дуже здивований…

 

Так часто буває, що якщо ріелтор недобросовісний, він обманним шляхом намагається продати здавалося б, «хорошу» квартиру, виставляючи на сайті зовсім не її фотографії. І коли раптом з’являється зацікавлений в квартирі клієнт, оглядаючи квартиру він бачить зовсім іншу картину – не ту, яку спостерігав на сайті вибираючи собі відповідне житло на якнайшвидше майбутнє.

І коли бабуся, якій було вже 96 років, прийшла в офіс агенції нерухомості щоб виставити на продаж свій будинок, співробітники агенції скептично поставилися до її заявки. Коли вони приїхали на об’єкт, перед ними «красувалося» стареньке, зовсім не примітне житло. Таких в окрузі було багато.

Ріелтор побачивши будинок, приготувався до того, що за порогом його очікують гори старих речей, скипидарний запах і сантехніка, яку давно не міняли. Але хлопець був не правий …Зайшовши в будинок співробітник агентства нерухомості виявився в передпокої, в неймовірно приємних біло-блакитних тонах, було таке відчуття, що він виявився при якомусь палаці.

В одному домі все навколо було просторим і світлим, а ретельність підбору кожної деталі вражали.

На кухні ніжно-рожеві пастельні тони налаштовували на приємний апетит.У ванній кімнаті ріелтора теж чекала неймовірна краса і доглянутість!

Свого часу немолода жінка працювала швачкою і в’язальницею. І схоже, вклала в цей будинок свою душу і любов!

 

 

Джерело: neinteresnogo

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!