Ахметов хоче отримати від РФ не менше $11 млрд за Азовсталь та завод ім. Ілліча

Перед початком війни капіталізація підприємств, що належать Ахметову, була на рівні 20 мільярдів доларів. Сьогодні бізнесмен заявляє, що тільки за зруйновані потужності у Маріуполі вимагатиме з РФ щонайменше 11 млрд. доларів.

«Через воєнні дії постраждала низка підприємств, не тільки в Маріуполі, а й Авдіївці, завдано збитків луганській ТЕС, ще десятку різних об’єктів. Довелося зупинити реалізацію кількох проектів у галузі альтернативної енергетики», – так олігарх характеризує поточний стан своїх компаній.

Тільки капіталізація заводів у Маріуполі напередодні війни досягала приблизно 10 млрд доларів. Вміст складських приміщень Ахметов оцінив приблизно в мільярд.

– Ці збитки треба буде компенсувати, ми будемо пред’являти відповідні вимоги до РФ, адже збитки ми зазнали через розпочату війну, — вважає бізнесмен.

Бізнесмен наполягає, що Маріуполь є невід’ємною частиною України.

– Повернути в місто життя можливо, але лише тоді, коли його знову контролюватимуть Україна, я не бачу інших можливостей. Ніколи мій бізнес на території, яку контролює РФ, працювати не буде, — пообіцяв Рінат Леонідович.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!