«Аналогів немає»: у РФ відновлюють випуск холодильників радянського бренду «Орськ»

Виробниче об’єднання «ОРСЬК» розпочало випуск однойменних холодильників, які добре пам’ятають усі жителі СРСР. Підприємство говорить про те, що нарощуватиме кількість техніки, що випускається, і дає 40-річну гарантію на її роботу.

Про початок роботи над випуском холодильників та плани щодо суттєвого збільшення його обсягів розповіли представники адміністрації Оренбурзької області.

«У нашій країні та за її межами добре знають холодильники «Орськ». Вони чудово зарекомендували себе ще за часів Союзу. Такі холодильники спокійно витримують до 40 років експлуатації, у багатьох працюють досі.

Перезапустити завод намагалися з 2010 року тоді підприємство змінило своє обладнання на італійське, але налагодити виробництво так і не вийшло.

Поки що підприємство може збирати близько трьох тисяч холодильників на місяць, але дуже скоро ці цифри зростатимуть. Ми розраховуємо за два роки вийти на показники 200 тисяч одиниць на рік. Поки що лінійка представлена ​​трьома моделями в одному кольорі, але і модельний ряд, і палітра розширюватимуться.

Готовий холодильник повністю відповідатиме сучасним вимогам і стане конкурентом європейської продукції». – заявляють в компанії.

На заводі вже завершили модернізацію, зараз у штаті 30 співробітників, але панується прийняти на роботу її 5 осіб. Представники заводу стверджують, що їхні холодильники буде по кишені більшості росіян, ціна буде на рівні 25 тис. руб.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!