«Артемсіль» через вiйcькoві дії зупинив свою роботу: очікується дефіцит солі

Провідне європейське підприємство з видобутку солі не випускатиме продукцію через ocтpiли. Розташоване на Донеччині «Артемсіль» вже місяць не веде видобуток, а на сьогоднішній день відправила клієнтам весь вміст складів.

Керівник підприємства Віктор Юрин не знає, коли виробництво може бути знову запущене:

Ми перебуваємо під постійними oбcтpiлами, вже постраждав адміністративний корпус, були «прильоти» у бік копалень та складів. Продовжувати виробництво за таких умов неможливо, ми не хочемо ризикувати життям наших співробітників».

Юрін стверджує, що більшість співробітників, які прожували в розташованому поруч із підприємством Соледарі, вже виїхали, також як інженери та представники адміністрації.

Виробничі лінії заводу перестали працювати відразу, коли стало неможливим відвантажувати продукцію.

«Станцію, з якої йшли склади з сіллю, постійно бoмбили. Все наше виробництво створено саме під відправку солі вагонами, автотранспортом ми здатні вивезти невелику частину. Без залізниці ми не можемо працювати», — пояснює представник керівництва підприємства.

Юрін резюмує, що на період простою заводу нам належить експортувати сіль з інших країн, на такий самий крок підуть і низка європейських клієнтів, які також купували сіль в Україні.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!