Чоловік із Волині прикрасив свій будинок пластиковими кришечками: відео

Мешканець волинського села Древині Микола Левчук наніс на свій будинок зображення вишиванки. Щоб відтворити традиційні українські орнаменти, чоловік використовував кришки від пластикових пляшок. Таким чином Микола не лише зробив унікальний декор для свого будинку, а й допоміг екології, адже пластик – один із основних забруднювачів довкілля у наш час.

Микола – художник, багато років свого життя він присвятив написанню картин. На жаль, після нещасного випадку рука чоловіка перестала повноцінно функціонувати і він був змушений відмовитися від малювання.

Чоловік довго шукав заняття, яке приносило б йому те ж задоволення, яке він отримував від живопису, але поштовхом для нового хобі стала стаття про мешканку Закарпаття, яка використовувала пластикові кришки для прикраси свого двору.

Микола надихнувся цією ідеєю, що вирішив і сам спробувати подібне заняття. Ідея, яку він хотів реалізувати, була настільки масштабною, що йому знадобилося чимало часу лише на те, щоби зібрати необхідну кількість кришок. Художник вирішив, що за допомогою кришок він прикрасить свій будинок, а як малюнок вибрав традиційні орнаменти, які використовуються для вишиванок.

Масштаб ідеї був значним, тому, здавалося, що втілити її буде неможливо. Микола був повністю поглинений своєю ідеєю і був упевнений, що подолає будь-які труднощі на шляху її втілення. Творчий процес так захопив чоловіка, що він кинув палити.

Для того, щоб прикрасити свою оселю, чоловік використав майже 20 тисяч кришок, на те, щоб втілити свою мрію, йому знадобилося 16 років. Спочатку він думав зробити орнамент чорно-білим, але згодом передумав, вирішивши, що кольоровий малюнок виглядатиме набагато ефектніше.

«Я 16 років витратив на те, щоб зібрати необхідну кількість кришок, але я збирав їх не щодня, приділяв цьому кілька днів на місяць, хоча взимку на пошуки вирушав частіше. Якщо рахувати дні, які я витратив на пошуки матеріалу, вийде близько року», — каже майстер.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!