Чому потрібно обов’язково обрізати куточок губки для миття посуду?

Чому потрібно обов’язково обрізати куточок губки для миття посуду?

Не всяка людина визнає, що вдома у нього посудна губка змінюється лише близько двох разів на місяць. У деяких сім’ях губка змінюється тільки в міру її «зношування», але це, як виявляється, зовсім не гігієнічно.

Посудна губка – одна з найбільш «брудних» речей в будинку, не дивлячись на її постійний контакт з миючим засобом, содою і оцтом. Як показав аналіз, звичайні губки брудніше в 200 000 разів, в порівнянні з сидінням унітазу!

У губці за час користування накопичується велика кількість бактерій, які просто не встигають «вимиватися» з неї повністю. З урахуванням того, що одна губка в сім’ї може бути використана і для миття посуду, і плити, і мікрохвильовки, і стола, не дивно, що в ній швидко скупчуються мікроби. Фахівці радять  міняти губку 1 раз в тиждень .

Ось чому краще використовувати кілька губок, які, бажано, будуть лежати в різних місцях. Якщо ж ви однією і тією ж губкою миєте посуд і заодно витираєте плиту, стіл, іноді протираєте плями з підлоги і т. д., варто запастися ще однією губкою, у якій можна відрізати куточок. Так ви точно не заплутаєтеся, яка губка для яких цілей служить (різні кольори губок теж не завжди допомагають).

Точно так само можна чинити і з губками, які вже не годяться для миття посуду, але спокійно можуть бути використані в прибиранні. Відрізаний куточок – відмітний знак, що цю губку можна використовувати для прибирання кухні або миття мисок домашнього улюбленця, але ніяк не для миття вашого посуду.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!