Чи буде в Україні дефіцит рослинної олії слідом за сіллю

Під час війни українцям доводиться стикатися з великою кількістю труднощів. Вони не зламають нас, але про деякі моменти важливо знати заздалегідь, щоб уникнути зайвих переживань.

Місяць тому в Україні виник дефіцит солі. Підприємство «Артемсіль» зупинило свою роботу, українці запанікували та почали купувати всю сіль, яку бачили.

Представники найбільших в Україні супермаркетів заявили, що зараз спостерігаються проблеми з логістикою, але запаси солі є і переживати через її наявність не варто.

Гречку теж розібрали у магазинах. Справа в тому, що ця крупа почала сильно дорожчати, в деяких магазинах можна побачити ціну 90 гривень за кілограм.

У зв’язку з цим багатьох українців цікавить, як будуть справи зі олією? Це важливий продукт для кожної господині.

Український аграрний клуб заявив, що дефіциту олії в Україні не буде. Попри всі складнощі весняна посівна пройшла успішно. Безумовно, є ризики, що на деяких територіях буде складно зібрати врожай, але аграрії вірять у краще.

Аналітик Світлана Литвин повідомила, що наша країна повністю забезпечена олією для внутрішніх потреб і має значні запаси насіння соняшника.

Тож українцям переживати не варто. Без олії ми не залишимося.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!