Я не прогадав, коли взяв пса у жінки, яка не могла більше про нього піклуватися …

Я не прогадав, коли взяв пса у жінки, яка не могла більше про нього піклуватися …

Тобик – це мій улюблений пес. Кличка йому дуже підходить – це чудова дворняга, близько 3-х років віком, чорно-білого забарвлення і з веселою вдачею.

Дістався мені Тобик півроку тому зовсім несподівано і при досить сумних обставин. Їхав з роботи, зупинився біля кіоску цигарки купити. А там якраз літня жінка тримає собаку на повідку і питає у людей на автобусній зупинці – чи не міг би хто-небудь собі цю собачку взяти.

І почув я, що чоловік її давно хворіє, майже не встає. А у неї рак виявили, треба в лікарню на операцію лягати. За собачкою зовсім нікому дивитися і віддати нікому. Ось і шукає тобіко господаря, не можна ж його на вулицю викинути!

Але всі тільки кивали головою – нікому не потрібна чужа доросла собака. Подивився я в сумні і всерозуміючі очі песика і усвідомив – це доля!

Я підійшов до жінки і сказав, що хочу купити у неї цю собачку – і дав їй 1000 гривень. Жінка розгубилася, стала відмовлятися, але я був непохитний, сказав це їй допомога від Тобіко на лікування. Змусив взяти купюру, забрав поводок і Тобик пішов зі мною в машину.

Прижився він відразу і став загальним улюбленцем в нашій компанії друзів. Ми часто гуляємо біля озера, що недалеко від будинку – там і пляж є, і гай, місце, де побігати.

І ось, влітку пішли ми з Тобіко на пляж – поплавати, пограти. Втомилися дуже, зголодніли. А свої два бутерброда вже давно оприбутковували. Я лежу, Тобик поруч сидить, і я мрійливо кажу:

– От би хтось чимось смачненьким нас пригостив!

Через пару хвилин помітив – Тобіко поруч немає, а недалеко лунає гучний дівочий сміх. Я озирнувся, а мій Тобик влаштував виставу для групи дівчат, що засмагали поруч – він танцював і корчив пики перед ними. А дівчатам і людям навколо було дуже весело.

Я відразу зрозумів, що задумав мій друг!

Він колись так потанцював перед моїми друзями, і вони всі його пригощали. Це вже увійшло в традицію: за будь-якої вилазки на природу Тобик їм танцює, а хлопці діляться з ним своїми частуваннями. Я навіть навчив його кланятися!

Тобик дотанцював, вклонився і став чекати вкусняшку. І вона не забарилася. Хтось відламав йому шматок бутерброда, хтось цілий віддав – він їх з’їв відразу. А одна дівчина з кулька вийняла великий, довгий такий пиріжок – сосиску в тісті! Це ж ціле продовольче багатство!

Але його Тобик не з’їв той, а приніс мені, сунув в руки і знову побіг до дівчат. Далі вони з ним грали, плавали, але особливу увагу пес приділяв саме тій дівчині, що пиріжком пригостила. Про мене він нібито забув.

Прийшов вже час йти, я покликав Тобіко, але він тільки озирнувся і кивнув мені – сюди йди.

Підійшов, щоб його на поводок пристебнути, а песик просто притулився до своєї нової подружки і не хотів йти. Так ми з Лерою познайомилися, пішли з Тобіко її проводжати, по дорозі згодували йому той дорогоцінний пиріжок.

Через місяць Лера переїхала до нас жити. Весілля вже призначено. Тепер моя наречена вчить Тобіко нести шлейф. Чекаю не дочекаюся, щоб це бачити !!!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!