Домогосподарка прихистила дивну, злу кішку без хвоста, а на ранок дізналася правду

Ця історія трапилася кілька днів тому в американському Річмонді. Таке, мабуть, тільки в кіно буває – привітна, але наївна домогосподарка врятувала з вулиці кішечку, а потім усвідомила, що десь тут підступ. І, незважаючи на те, що події розвивалися за сценарієм фільму жахів, зберегла самовладання і зуміла мінімум двічі здивувати суспільство.

Ми вирішили, що краще залишити пряму мову, з мінімальною корекцією перекладу. Аж надто вона емоційна і цікава! Всі фотографії теж оригінальні, від самої героїні історії.

Знайдена кішка минулої ночі, застрягла в моєму паркані і кричала, у неї голова боліла. Я принесла кішку всередину, тому що вона виглядає занадто великою і здоровою для бездомної, і собаки тут часто тікають і жруть кішок, які губляться. Вона така товста!

З невеликими смужками і плямами на ногах і великими білими круглими плямами на задній частині вух. Єдине, що з нею неправильно, у неї немає довгого хвоста, але це не виглядає чимось новим.

Вона дуже гучна (і зла!) Я думаю, що це таббі або бенгал, може бути, якийсь мейн-кун, тому що вона така здоровенна і пухка. Я зняла більшість цих фотографій минулої ночі, так що світло змушує її виглядати коричневою, але насправді шкура більш сіра.

Вона була дуже голодна. Будь ласка, якщо ви власник, зв’яжіться зі мною як можна швидше, я не можу тримати звіра тут, тому що, як би вона не була симпатична, вона НАВІЖЕНА і НАДЗВИЧАЙНО АГРЕСИВНА !!

Хоча я майже впевнена, що це домашня тварина, якщо ніхто не зв’яжеться зі мною досить скоро, мені доведеться відвести її до притулку. До вечора неділі, швидше за все, мені доведеться її здати. Сьогодні вранці я мало не втратила пальці, намагаючись погладити її. Гарчала і шипіла весь ранок. Зараз вона просто бурчить. Будь ласка, відправте повідомлення або надішліть листа електронною поштою.

Спасибі всім, хто сказав мені, що це насправді ДИКА РИСЬ !!! 🤯 Wtf !!! Тож не дивно, що вона була такою сварливою !! Я викрала її !! 🤣 Я не з Америки і ніколи не чула про рись, я думала, що всі дикі кішки набагато більше, ніж ця !! Я не можу повірити, що я сама принесла це всередину! І вона розлютилася, залишила сліди по всьому моєму проклятому дому, так що тепер мені потрібно все ретельно очистити !!

Ну, в будь-якому випадку, я рада, що, по крайній мірі, вона в порядку. Я вже відпустила її назад до лісу, звідки вона прийшла, і вона зовсім не постраждала, так що не хвилюйтеся! У мене теж все нормально, ніяких укусів і подряпин !!

А якщо ви один з тих, хто був грубий зі мною і намагався кепкувати з мене за те, що я така невіглас, у вас може бути поганий день !! (Може, якщо рись повернеться, я відправлю її в вашу сторону)

Відважна жінка і з відмінним почуттям гумору, що тут сказати. Забрати з лісу дику рись, нагодувати, сфотографувати і скаржитися, що голосно кричить і не дається погладити – це ж який характер треба мати?

За матеріалами

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!