Галкін розповів, як на нього реагують глядачі та згадав фрау пропагандистку

Максим Галкін вже не змушує за себе переживати. На початку війни він їхав у нікуди, скептики хором співали йому про незатребуваність у закордонного глядача. Ну хто піде, твердили йому, ну хто слухатиме? Без роботи залишиться, краще б він прогнувся перед владою, не стріляти ж його змушують!

На відео з Юрмали, що розмістив Максим у себе в акаунті, добре видно зал для глядачів. Порожніх місць немає, глядачі у повному контакті з артистом: жарти зрозумілі, ходи несподівані, настрій у всіх чудовий. Теплий прийом викликав у Максима щиру вдячність.

З концертами ще не закінчено, вже заплановано виступи в інших країнах, доведеться навіть перетнути океан.

Вірні шанувальники раді за Максима, таке відео має заткнути рота всім злостивцям і скептикам. Схоже, швидке забуття скасовується.

– Головне, – зазначив артист особливо, – щоб фрау Сімоньян не бачила цей ролик, до чого їй настрій псувати? У нас із дружиною кількістьшанувальників не зменшується, не на такий результат вона розраховувала.

Глядачі лише посміюються, навряд чи Маргарита спеціально заходить в аккаунт Галкіна, а у прямому ефірі ТБ цього ролика точно не буде. Хіба що з обрізаним залом для глядачів.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!