І знову полум’я: у РФ в Свердловській області горить трубний завод

Один із цехів підприємства у Свердловській області охоплений полум’ям. Трубний завод знаходиться в Кам’янськ-Уральському, за даними журналістів ліквідацією НП займається 35 вогнеборців. Що спричинило виникнення вогню невідомо.

Очевидці бачили, що відразу вогонь з’явився на даху цеху і швидко розрісся. Пожежники говорять про мінімум 800 кв.м., охоплені вогнем.

Місцева влада стверджує, що до моменту появи вогню приміщення цеху було порожнім, тому постраждалих серед співробітників підприємства немає. Співробітникам МНС вдалося локалізувати пожежу.

Трубне підприємство є власністю Дмитра Пумпянського, бізнесмена із РФ, який уже встиг потрапити під Західні санкції. Пумпянський входить до 20 найбагатших росіян за даними Форбс, крім заводу, що спалахнув, у нього є інтереси в машинобудуванні, девелопменті, фінансовому та сільськогосподарському секторі.

Проти Пумпянського запровадили санкції вже з перших днів вторгнення в Україну, обмеження запровадила Європа, Англія та Канада. Для збереження репутації олігарх залишив пост у раді директорів компанії, якій належить завод з виготовлення труб і перестав бути її беніфіціаром, але ситуацію це не покращило.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!