Історія врятованої кішки: господарі викинули кошеня на вулицю

Історія врятованої кішки: господарі викинули кошеня на вулицю

Волонтери притулку  дізналися про породисту хвору кішку, що бродить під вікнами багатоповерхового будинку. За словами жителів одного з під’їздів, тварину викинулу з третього поверху її ж господарі. Вони кожен день ходять повз неї, але не забирають назад.

Ветеринари, які оглянули кішку, прийшли в жах. Ослаблений імунітет, виразки по тілу… У бідолахи було мало шансів видертися, але волонтери вирішили почати лікування.

Кішці дали ім’я Грейсі. Чотири довгих місяці вона лежала під крапельницями, терпіла уколи, їла через трубочку, тому як їй було боляче це робити запалених ротом. Вона терпіла страждання, але приспати її у волонтерів рука не піднімалася.

Минуло півроку. Грейсі зміцніла і стала цікавитися тим, що відбувається. Грейсі проявляла себе як дуже ласкава і спокійна кішка. Чарівна особа стала фавориткою для багатьох відвідувачів котокафе, і через місяць життя там вона знайшла господарів.

Надію на нове щасливе котяче життя Грейсі подарувала Олександра. Мілашка швидко довірилася своїй господині, незважаючи на ту зраду, що їй довелося пережити.

Подивіться, якою пухнастою і красивою кішечкою стала Грейсі в новому будинку!

А ще у неї є веселий компаньйон!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!