Кіт на ім’я Йода народився з зайвою парою вух

Фото рідкісної кішки, яка народилася в 2006 році з двома додатковими вухами (вони більше схожі на відкидні стулки), недавно опублікував TwistedSifter.

13 років тому кішка господаря одного бару принесла приплід, і власник тварини просто не знав, куди подітися від «щастя», яке звалилося на нього. Користуючись тим, що його заклад був досить популярним, господар почав пропонувати кошенят відвідувачам.

Одним малюком гості зацікавилися більше, ніж усіма іншими, і почали передавати його з рук в руки, щоб всі змогли уважніше розглянути його. Зрештою черга дійшла і до Валері з Тедом, які з подивом помітили, що у кошеняти чотири вуха.

Пізніше Валері розповіла, що рішення взяти малюка додому прийшло практично відразу ж: «Тед і я залишилися без свого вихованця, який був з нами 20 років, і думали, що більше не будемо брати кошенят. Але коли кошеня забрався на плече Теда і заснув, ми зрозуміли, що у нас немає іншого виходу ».

Ім’я нового члена сім’ї вибрали досить швидко: пара вирішила назвати вихованця на честь одного з героїв фільму «Зоряні війни» – джедая Йоди.

Додаткові вуха Йоди, прикріплені до основи його черепа, причому одне знаходиться трохи позаду іншого. Вважається, що вони є результатом безпечної для кішки генетичної мутації.

Йода – щаслива домашня кішка з «цікавою одержимістю хлібом», сміється Валері. Єдине, чого боїться господиня Йоди – це того, що її унікального вихованця можуть викрасти. Тому вона попросила поставити кошеняті мікрочіп, щоб завжди знати, де він знаходиться.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!