– Коли ще приїду? Тепер уже ніколи.- останні слова легендарного співака Юрія Шатунова на концерті

Сьогодні всі лише й говорять про смерть Юрія Шатунова. У соцмережах обговорюють творчість музиканта, колеги діляться спогадами, а шанувальники переглядають останні відео з концертів.

Останні його виступи відбулися у pociї. Соліст гурту «Ласковий травень» виглядав бадьорим, здоровим та активним. Він виконав легендарну «Сиву ніч», а також інші хіти колективу.

Відмінною рисою концертів Шатунова було те, що він завжди багато спілкувався з публікою, а жарти лилися річкою. Так, на одному з відео Юрій, зробивши помилку, каже: «Мені теж треба трохи відпочити, старість не радість». Із зали йому кричать: «Ти молодий, ми тебе любимо».

На іншому ролику одна з шанувальниць дарує йому великий червоний пакет і раптом запитує про майбутні концерти в Іспанії. «Я був там двічі-тричі. Коли ще приїду? Тепер уже ніколи. Нас і тут непогано годують», — посміхнувся музикант.

На концерті в Люберцях він виконав пісню «На посох» – без фонограми, живим голосом. Публіка була в захваті від кумира 80-х та 90-х. А він, віддихнувшись, сказав: «Здоров’я, любові, та й усього».

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!