Колишня дівчина-Барбі вийшла з лялькового образу і тепер дивує всіх своєю природною красою

 

Багато дівчат і молодих жінок часом надто стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Готові витрачати неймовірно великі гроші, сили і час на те, щоб виглядати так, як їм хочеться. При цьому зазнають біль, йдуть часом на ризиковані операції під ножем пластичного хірурга. А чи буде результат успішним?

Багатьом вдається змінитися кардинально. Наприклад, Валерії Лук’яновій, 34-річній мешканці України. Вона стала копією своєї улюбленої лялечки Барбі. Перенесла кілька операцій і чимало косметичних процедур, непростих комплексів вправ. У підсумку ті, хто знав дівчину до перевтілення, стверджували, що від колишньої Валерії залишився лише один колір волосся.

Зате Лук’янова отримала всесвітню популярність як «жива Барбі» – лялька, яку випускає американська компанія «Mattel».

Дівчині довелося щодня використовувати величезну кількість макіяжу. У підсумку шкіра її була нерухомою, а фігура – неприродно стрункою. Вона не виглядала живою людиною.

Явно пластикова лялька.

Модель Валерію Лук’янову, прозвану одеською Барбі, часто критикували за її «неприродний» зовнішній вигляд.

Нарешті, прийшов час, коли дівчині набридло бути лялькою. Справді, як вона розповідала журналістам, на макіяж у неї йшло дуже багато часу. Втомилася вона і від дієти – всіх цих овочів у вигляді пюре.

Годинами їй доводилося займатися на тренажерах в залі, щоб підтримувати фігуру в «рамках». У підсумку – і фізичний, і психологічний розлад.

Але сьогодні Валерія публікує фото, де вид у неї здоровий і природний.

Сама себе в Інстаграм вона представляє як оперну співачку, метафізика, медіума, письменницю, лектора. Лук’янова активно займається пропагандою здорового способу життя. Завзятість в цьому напрямку допомогло їй мати прекрасну фігуру. І вона вже давно не бажає бути неживою Барбі, яка навіть посміхнутися не могла.

Нещодавно дівчина вивчила іспанську мову. Займається співом. І показує світові, що тілесна краса – це ще не все в житті.

Без великої кількості косметики на обличчі вона виявилася більш привабливою, ніж в образі Барбі.

Джерело

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!