Красуня, яка підкорила світ до Мерілін Монро. Тільки погляньте, як вона виглядає в свої 82!

Секс-символом ХХ століття одноголосно визнають Мерілін Монро. Її габарити 90 * 60 * 90 давно стали ідеальними для жіночих грудей, талії і сідниць. Своєю зовнішністю Норма Джин Бейкер (справжнє ім’я Мерлін) затьмарила усіх красунь світу. У тому числі і американку Бетті Бросмер, про яку незаслужено забули після сходження зірки Мерлін.

А адже саме Бросмер до появи Монро називали найпрекраснішою дівчиною. У американській моделі була фігура, яку зараз називають «пісочний годинник». Пишні груди і сідниці з «осикою» талією. 96 * 53 * 91 – такими були зовнішні дані Бетті. Її зріст 166 сантиметрів.

Бросмер народилася в 1935 році в каліфорнійському місті Пасадена. Уже в тринадцять років вона почала кар’єру моделі. Дівчина миттєво підкорила Америку. Бетті змогла стати переможницею майже півсотні конкурсів краси. Саме вона стала прообразом відомих дівчат pin-up.

Її миле личко красувалося на обкладинках 150 журналів США і Канади. У 1950-х її магнетичний погляд дивився майже з усіх рекламних плакатів.

Про неї мріяли всі чоловіки Північної Америки. Її ж серце завоював Джо Вейдер – засновник сучасного бодібілдингу, тренер Арнольда Шварценеггера. Подейкують, що саме Бетті порекомендувала чоловікові звернути увагу на юного австрійського чемпіона.

Під впливом Вейдера, Бросмер залишає модельний бізнес і починає займатися бодібілдінгом. Але ж вона була однією з найбільш високооплачуваних моделей. До речі, дурненькою її назвати важко. Адже Бетті відразу зрозуміла сенс авторських прав на свої знімки.

Тому екс-модель домоглася того, щоб їй належали права на власні фотографії. І навіть після більш ніж п’ятдесят років, Бетті отримує відрахування за їх публікації. А ще вона сама успішно займалася продажем нерухомості і «Термінатора» навчила цієї премудрості.

Бетті і Джо називали найкрасивішою парою Америки. Подружжя Вейдер постійно пропагували здоровий спосіб життя. Не в останню чергу завдяки Бетті, мільйони жінок по всьому світу вирішили займатися культуризмом.

Шлюб з Вейдером був майже зразковим. Разом вони прожили півстоліття. Єдине, чого у них так і не було – це спільних дітей (у Джо була дочка від першого шлюбу). У 2013 році на 93-му році життя чоловіка не стало.

Зараз Бетті 82 роки. Вона бадьора і сповнена сил. До сих пір її фігура ідеальна. Навіть в такому віці вона до сих пір займається спортом і видає свій журнал про бодібілдинг.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!